Fototapety Sport

Fototapeta zawsze wpływa na charakter wnętrza. Decydując się na wybór tapety z motywami sportowymi możesz znacząco zmienić aranżację zarówno prywatnego mieszkania, jak i obiektu użyteczności publicznej, np. sklepu ze sprzętem sportowym czy centrum treningowego.

Jeśli jesteś fanem konkretnej dyscypliny sportowej, prowadzisz zajęcia jako trener albo jesteś właścicielem sklepu z ze sprzętem i odzieżą sportową, wybierz fototapetę z motywami piłkarskimi, hokejowymi czy związanymi ze sportami uprawianymi na rowerze.

Najważniejsze cechy nowoczesnych fototapet

Nowoczesne fototapety drukowane są w jakości HD, z zastosowaniem technologii UV, na papierze lateksowym, a następnie są laminowane. Jeśli uległeś fascynacji którymkolwiek zdjęciem z z naszej bazy, oglądanym na monitorze swojego laptopa albo smartfona, możesz mieć pewność, że w wersji wielkoformatowej tapety fotografia będzie prezentowała się tak samo atrakcyjnie.

Biegać, latać, skakać, pływać - baza zdjęć do dowolnego wykorzystania i personalizacji

Sportowe fototapety możesz spersonalizować zmieniając kolor (na sepię lub czarnobiałe), położenie głównego motywu czy jego kierunek (przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie). Wszelkie zmiany i modyfikacje są w przypadku fototapet sportowych bardzo ważne, bo część fotografii, z których powstają jest robiona w ruchu - możesz więc mieć ochotę na wyeksponowanie jednego detalu albo multiplikację poszczególnych elementów.

Fototapety sportowe - łatwy montaż na każdej powierzchni

Nowoczesne fototapety ze sportowymi motywami robione są na wymiar, dlatego będą dokładnie pasować na każdą powierzchnię. Jej pomiar możesz zrobić samodzielnie, a przy skomplikowanych układach ścian, np. pod skosami albo w przypadku dużych komercyjnych zleceń, zamówić usługę pomiaru. Układanie tapet jest bardzo łatwe: drukowane są w brytach (pasach) na styk, bez marginesów i drukowane z zapasem do odcięcia po montażu.

Sprawdź bogatą bazę zdjęć w naszym sklepie on-line i wybierz to, z którego powstanie twoja wymarzona fototapeta.