Fototapety Malarstwo

Proces powstawania dzieła malarskiego jest fascynujący. Pracownia artysty malarza przypomina pracownię alchemika - mnóstwo w niej sztalug, pędzli, palet, pojemników z różnymi rodzajami farb, rozpuszczalnikami i werniksami. Artystyczny nieład jest jednak bardzo... malowniczy i silnie działający na wyobraźnię. Nic więc dziwnego, że na nowoczesnych fototapetach znajdziemy nie tylko gotowe dzieła reprezentujące malarstwo abstrakcyjne i przedstawiające, ale także narzędzia pracy artysty malarza, wnętrza pracowni czy metaforyczne detale trafnie definiujące czym jest w sztuce poszukiwanie odpowiedniej formy wyrazu.

Fototapety malarstwo abstrakcyjne doskonale sprawdzą się w mieszkaniu wielbiciela sztuki i w przestrzeni publicznej, goszczącej artystów. Wyrafinowane w formie i kolorystyce, podkreślą niebanalny charakter właściciela i jego niebanalne upodobania.

W jakości HD każdy detal jest perfekcyjny

W przypadku fototapet o tematyce malarskiej jakość druku ma znaczenie pierwszorzędne. Dzięki temu, że używamy japońskich urządzeń MIMAKI (rozdzielczość do 1440 dpi) oraz oryginalnych, atramentów idealnie odwzorowujących kolory i wyjątkowo odpornych na działanie promieni UV a wszystkie nasze fototapety laminujemy, co chroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości, stworzona dla Ciebie tapeta będzie po prostu idealna. W jakości HD każdy detal jest perfekcyjny!

Baza zdjęć do personalizacji

Wybierz jedno ze zdjęć z naszej bazy i zrób z nim co chcesz - zamów wydruk niezmienionego wzoru albo wprowadź zmiany. Możesz zrezygnować z kolorów na rzecz zdjęcia w sepii albo czarnobiałego. Możesz też zmienić położenie głównego motywu czy jego kierunek (przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie). Bez względu na Twoją decyzję, fototapeta będzie zrobiona na wymiar i poradzisz sobie z jej montażem

Nie musisz kleić sam!

Nie musisz jednak kleić jej sam. Jeśli obawiasz się, że nawet fakt, iż fototapety drukowane są w brytach (czyli pasach na styk, bez marginesów) i ze spadem (czyli zapasem do odcięcia po montażu) nie ułatwi Ci zadania, zamów u nas usługę montażu.