Fototapety BMX

BMX są rowerami do zadań specjalnych! Na tych wyjątkowych dwóch kółkach możesz oczywiście szybko i skutecznie jeździć, ale umówmy się... nie o to chodzi! Kolarstwo bicycle motocross narodziło się w latach 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu nieustannie się rozwija. BMX to szeroka kategoria rowerów przeznaczonych m.in. do dynamicznej jazdy po mieście, skakania po rampach czy wykonywania imponujących trików.

Uwielbiasz rowery BMX i emocje, które stoją za ich użytkowaniem? BMX fototapety to propozycja właśnie dla Ciebie!

BMX tapety - ścienna dekoracja z charakterem

Fototapety BMX wykonujemy na papierze lateksowym i z wykorzystaniem technologii druku UV. Połączenie najwyższej jakości podłoża z nowoczesną metodą nadruku gwarantuje spektakularne rezultaty - tapety BMX oddają dynamiczny charakter rowerów i precyzyjnie odzwierciedlają kolorystykę projektów, z zachowaniem głębi barw i widoczności wszystkich detali.

Wszystkie fototapety BMX zabezpieczamy dodatkową warstwą laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego. Dzięki temu tapety zachowują stabilność wizualną przez cały okres ich użytkowania, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wodę. Możesz je bezpiecznie zmywać na mokroo, a w razie potrzeby również dezynfekować.

Oryginalne BMX fototapety na zamówienie

BMX tapety sprawdzą się w każdym wnętrzu, od salonu, przez pokój młodzieżowy czy przedpokój, po garaż i warsztat. Wszystkie fototapety z motywem rowerów BMX robimy na zamówienie i na wymiar - to produkty w 100% dopasowane do powierzchni, na której będą montowane. BMX tapety drukujemy w brytach na styk, bez uciążliwych i nieestetycznych zakładek, dzięki czemu nawet fototapeta w rozmiarze XXL prezentuje się na ścianie perfekcyjnie, a łącznia są praktycznie niewidoczne.

Chcesz zamówić produkt Premium z kategorii BMX fototapety? Przeglądnij naszą bazę najwyższej jakość zdjęć i grafik, wybierz motyw, który najbardziej Ci się podoba, dopracuj detale swojego projektu i zleć nam jego wykonanie.