Fototapety Filmy

Wyjątkowe fototapety, które przeniosą Cię na plan filmowy, premierę hollywoodzkiego filmu bądź deski teatru – z pewnością zachwyci Cię taka ozdoba. Te wspaniałe widoki zapewniają fototapety z filmów. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno nowoczesne wersje o stonowanej kolorystyce, jak i sceny znane z kasowych filmów. Uwagę przyciągają też retro obrazki oraz misternie wykonane szkice. Z pewnością zdecydujesz się na fototapetę idealną do nowoczesnego, klasycznego, glamour czy też awangardowego wnętrza.

Solidne i trwałe fototapety filmowe

Oferujemy wysokiej jakości fototapety na ścianę. Filmowe motywy dzięki temu zachowają niezmieniony stan przez wiele lat. Zasługą tego jest druk w jakości HD w połączeniu z technologią UV. Dodaj do tego lateksowy i laminowany papier, a masz pewność, że nawet przez 10 lat będziesz zachwycać się doskonałym odwzorowaniem kolorów. Solidne wykonanie znacznie ułatwia też pielęgnację fototapety, bo możesz bez problemu pozbyć się plam czy kurzu.

Zachwycające, spersonalizowane i efektowne fototapety motywy filmowe

Skorzystaj z naszej bogatej i naprawdę różnorodnej bazy zdjęć. Możesz również maksymalnie dopasować fototapety. Motywy filmowe staną się wtedy integralną częścią pomieszczenia, a przede wszystkim idealnie będą podkreślały charakter wnętrza. Wystarczy, że spersonalizujesz wybrane zdjęcie. Z łatwością to zrobisz, gdy zmienisz kolor na czarno-biały lub sepię. Możesz także dostosować położenie głównego elementu, aby znalazł się w centralnej części ściany.

Dostosowane do Twoich potrzeb fototapety na ścianę

Filmowe motywy zachwycą Cię nie tylko oryginalnym wyglądem, ale też maksymalnym dopasowaniem do ściany. Wystarczy, że samodzielnie lub z naszą pomocą dokonasz dokładnych pomiarów. Wtedy fototapety z filmów będą się naprawdę pięknie prezentowały na ścianie. Tym bardziej że możesz podziwiać ten motyw zarówno w domu, jak i w biurze, kinie, wypożyczalni filmów itp. 

Dla większej wygody zamów fototapety filmowe z montażem. Wówczas to my zajmiemy się przycinaniem, przyklejaniem i wygładzeniem powierzchni.