Fototapety Komiks

Ależ to wygląda! Postaw na niesamowicie barwne i zakręcone fototapety komiksowe, które wprowadzą powiew świeżości do Twojego wnętrza. Totalna abstrakcja, chmurki prosto z kart komiksów, a może jeszcze inne wzory? Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie Fotocity i już teraz wybierz swoją fototapetę!

Fototapety komiksowe – szaleństwo kolorów i wzorów

Nasze fototapety z komiksowymi wzorami świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, gdzie dopasują się do ogólnego wystroju pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz na tyle bogaty wybór tapet, że bez problemu wybierzesz wzór, który odnajdzie się w pokoju chłopca lub dziewczynki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by fototapety komiksowe znalazły się na ścianie w salonie, kuchni czy sypialni.

Wybierz podkategorię

Tapety ze sklepu Fotocity są laminowane i drukowane na wysokiej jakości papierze lateksowym z wykorzystaniem nowoczesnej technologii UV. Oznacza to, że nie tylko świetnie się prezentują, ale są też bardzo wytrzymałe i m.in. odporne na wilgoć. Możesz je bez obaw przemywać i szorować – kolory na tapecie zachowają jaskrawość i wybarwienie przez minimum 10 lat!

Wybierz swój wzór i go zmodyfikuj

W sklepie Fotocity oferujemy rozbudowaną bazę zdjęć do personalizacji. Dzięki temu masz możliwość zaprojektowania tapety, o jakiej marzysz! Po prostu wybierz odpowiadający Ci wzór, a następnie zajmij się jego konfiguracją – jeśli chcesz, możesz zmienić takie rzeczy, jak położenie głównego motywu na tapecie czy zastosowane kolory. Fototapety komiksowe z filtrem czarno-białym mogą prezentować się naprawdę ciekawie!

Fototapety komiks – idealnie dopasują się do Twojej ściany

Nie zapominaj o super ważnym aspekcie, mianowicie o wyborze odpowiednich rozmiarów tapety. Skorzystaj z dostępnej na stronie opcji "Zachowaj kadr", by otrzymać odpowiednie proporcje obrazka przy podaniu długości tylko jednego boku. Nasze fototapety komiksowe drukowane są w specjalnych pasach na styk, bez marginesów i z fragmentem do odcięcia. Montaż jest prosty i nie powinien przysporzyć Ci żadnych kłopotów. Pamiętaj, że do każdego zamówienia dorzucamy profesjonalny klej na bazie wody.