Naklejki dla dziewczynek

Każde dziecko charakteryzuje się inną wrażliwością, innym spojrzeniem na świat i ma swoje własne potrzeby. Nawet rodzeństwo bywa diametralnie różne i zadaniem dorosłych jest te odmienność uszanować. Pamiętając o tym, staraliśmy się sprostać wymaganiom naszych najmłodszych klientów i stworzyliśmy specjalną kategorię naklejek dla dziewczynek.

Bardzo często ich postrzeganie świata różni się od widzenia chłopców. Wśród naklejek przeznaczonych dla dziewczynek staraliśmy się zebrać najpopularniejsze motywy, które mogłyby stać się ozdobą ich pokojów. Znajdują się wśród nich wróżki, syrenki czy księżniczki. Nie brakuje jednak kolorowego świata zwierząt i roślin, a także wspaniałych map dla miłośniczek podróży i odkrywania świata. Naklejki dla dziewczynek pełne są barw, które odpowiednio skomponowane nie sprawiają wrażenia nadmiaru i chaosu. To ozdoba, która pozwala na skupienie, ale też dobrą zabawę.

W swej ofercie nie mogliśmy zapomnieć również o chłopcach. Także dla nich przygotowaliśmy mnóstwo inspirujących propozycji.