Fototapety LEGO

LEGO to znak towarowy, który nie wymaga rekomendacji. Klocki, o których marzą dzieci - także te dorosłe - od kilku pokoleń cieszą się ogromną popularnością, nic też dziwnego, że wszystko co z nimi związane, czyli kształty poszczególnych cegiełek i ludziki, charakterystyczne kolory a także najdrobniejsze elementy konstrukcyjne, umożliwiające budowanie ruchomych elementów, działa na wyobraźnię twórców.

Klocki i postacie LEGO występują więc w grach komputerowych i animacjach. Stanowią inspirację dla projektantów mebli czy biurowych gadżetów. Pojawiają się też na ubraniach i fototapetach. Fototapety z LEGO cieszą się naprawdę dużą popularnością. Idealnie pasują do pokojów dziecięcych oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej, w których prowadzi się zajęcia dla najmłodszych a także do przedszkoli czy żłobków.

Najważniejsze cechy nowoczesnych fototapet

Intensywne i nasycone kolory klocków LEGO doskonale wyglądają na nowoczesnych fototapetach, które drukowane są z zastosowaniem technologii UV, na papierze lateksowym a następnie są laminowane. Dzięki użyciu japońskich urządzeń MIMAKI (rozdzielczość do 1440 dpi) oraz specjalnych atramentów idealnie odwzorowujących kolory i wyjątkowo odpornych na działanie promieni UV, fototapety z LEGO są naprawdę atrakcyjne wizualnie.

Bogata baza zdjęć personalizacji

Jeśli spodoba Ci się któreś ze zdjęć z naszej bazy, możesz zmówić jego wydruk w postaci fototapety. Co ważne, fototapetę możesz spersonalizować zmieniając kolory (na sepię lub czerń i biel), położenie głównego motywu czy jego kierunek (przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie).

Fototapety na wymiar - będą dokładnie pasować na każdą ścianę

Bez względu na to, czy chcesz użyć fototapety LEGO na ścianę prostą czy ze skosami, musisz wiedzieć, że nowoczesne fototapety drukowane są w brytach (czyli pasach na styk, bez marginesów) i ze spadem (czyli zapasem do odcięcia po montażu). Ich układanie nie jest więc trudne. Jeśli jednak masz kłopot z pomiarem ściany i/albo obawiasz się, że układanie nie pójdzie Ci tak starannie jak fachowcowi, zamów u nas usługę pomiaru oraz montaż.