Fototapety Balony

Fototapety z balonem uchwyconym w locie na tle pięknego krajobrazu to widok, na który można z przyjemnością wpatrywać się godzinami. Właśnie z tego względu taka forma dekoracji ściennej zarówno w intensywnych kolorach, jak i stonowanych barwach stanowi znakomity wybór do każdego wnętrza. Sprawdzi się w sypialni, salonie, pokoju dziecka czy w gabinecie. Wybrany motyw z pewnością stanie się atrakcyjnym uzupełnieniem klasycznej i nowoczesnej aranżacji z uwagi na uniwersalny i ponadczasowy charakter.

Najważniejsze parametry techniczne oferowanych fototapet

Prezentowane fototapety z balonami to niezwykle stylowy dodatek do każdego wnętrza. Jednak poza modnym designem, warto także zwrócić uwagę na parametry techniczne tego rodzaju dekoracji ściennej. Wszystkie z nich są drukowane w jakości HD z zastosowaniem technologii UV papierze lateksowym najwyższej klasy. Dodatkowo proces laminowania dobrze zabezpiecza grafikę przed utratą kolorów, a także sprawia, że jest odporna na wilgoć, a powierzchnia fototapety w pełni zmywalna.

Fototapety balony – szeroki wybór motywów i możliwość personalizacji

Fototapety z balonami stanowią ogromną kolekcję, a wybrane motywy można spersonalizować i tym samym sprawić, że będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Podczas składania zamówienia istnieje możliwość zmiany koloru na wersję czarno-białą lub sepię, a także położenia motywu głównego. Wybraną grafikę można odwrócić, stosując lustrzane odbicie w pionie lub w poziomie, a także wykadrować wedle własnej koncepcji. Jednak najważniejszy jest wybór odpowiednich wymiarów oraz późniejszy staranny montaż, aby efekt był zadowalający.

Fototapety wraz z profesjonalnym montażem

Choć sam montaż fototapety z balonami nie jest skomplikowany i polega na jej aplikacji za pomocą dołączonego do zestawu kleju, to nie każdy czuje się na siłach w tego rodzaju pracach. W takich sytuacjach można wybraną dekorację ścienną zamówić wraz z profesjonalnym montażem, gwarantowanym z naszej strony. Szczegóły można ustalić z naszymi konsultantami jeszcze podczas składania zamówienia.