Fototapety Gry

Fototapety z motywami gier? Doskonały wybór! Fototapety z gier idealnie sprawdzą się w pokoju dziecka lub nastolatka, w rodzinnym pokoju rekreacji oraz na ścianach wnętrze różnego rodzaju świetlic czy kącików gier i zabaw dla młodszych i starszych. Fototapety mogą nawiązywać do najpopularniejszych gier komputerowych i tradycyjnych gier analogowych (np. karcianych), jak i gier losowych, automatów do gier czy zespołowych gier sportowych.

Jak powstają fototapety na ścianę z gier? Dlaczego warto wybrać fototapety z gier komputerowych lub gier analogowych na wymiar?

Wybierz podkategorię

Nowoczesne fototapety z motywami gier

Doskonałej jakości, trwałe i stabilne wizualnie fototapety gry komputerowe / analogowe powstają na sprawdzanym z USA papierze lateksowym. Do wykonywania nadruków wykorzystujemy bezkonkurencyjną technologię druku UV, która polega na napylaniu na papier farb polimerowych (warstwa po warstwie, zgodnie z projektem) i ich utwardzaniu światłem ultrafioletowym.

Połączenie papieru lateksowego i druku UV zapewnia perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali nawet najbardziej skomplikowanego gamerskiego projektu!

Wszystkie fototapety z gier standardowo laminujemy. Stosujemy solidy laminat będący pochodną laminatu podłogowego, który zapewnia fototapecie wysoką odporność na wilgoć i wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Fototapety z postaciami z gier są łatwe do utrzymania w nienagannej czystości - można bezpiecznie czyścić na sucho i na mokro oraz dezynfekować. Laminat dodatkowo chroni kolory przed blaknięciem i odbarwianiem się.

Gry fototapety - na zamówienie i na wymiar

Fototapety z motywami gier wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Naszym celem jest bowiem dostarczenie Ci spersonalizowanego i oryginalnego produktu, który w 100% zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby. Fototapety na ścianę z gier są drukowane w brytach / pasach na styk, bez uciążliwych i nieestetycznych marginesów i zakładek - łączenia kolejnych pasów po przyklejeniu są praktycznie niewidoczne!

Fototapety gry mogą być przeznaczone do montażu na ścianie dowolnej wielkości i w każdym kształcie. Produkujemy m.in. fototapety w rozmiarach XXL, fototapety na ściany skośne i zaokrąglone.