Fototapety Militarne

Miłośnicy militariów oraz historii chętnie zrzeszają się w grupach rekonstrukcyjnych i otaczają przedmiotami z epoki. Ta fascynująca pasja pozwala im przenosić się w czasie: śledzić bieg słynnych bitew, dociekać dlaczego losy świata toczą się tak, a nie inaczej. Historia formacji wojskowych, odkrycia i wynalazki, które z armii przywędrowały do naszego życia codziennego, losy mundurów i dystynkcji, pojazdy wojskowe różnych epok... - kogo fascynują militaria, ten na pewno chętnie ozdobi choć jedną ścianę swojego mieszkania militarną fototapetą.

Fototapety militarne znajdą też zastosowanie w sklepach z bronią, na strzelnicach czy w różnego rodzaju izbach pamięci i na ekspozycjach muzealnych.

Wybierz podkategorię

Rewelacyjne wrażenia estetyczne

Nowoczesne fototapety drukowane są na papierze lateksowym z zastosowaniem technologii UV a następnie są laminowane. Wysoka rozdzielczość oraz najwyższej jakości atramenty idealnie odwzorowują kolory i są wyjątkowo odporne na działanie promieni UV. Gwarantuje to rewelacyjne wrażenia estetyczne nawet w przypadku fototapet wykonanych ze starych fotografii.

Spersonalizuj swoją fototapetę

Nawet jeśli wybierasz zdjęcie z naszej bazy, możesz dokonać w nim zmian - kolor zamienić na sepię lub zdecydować się na zdjęcie czarno-białe albo zmodyfikować położenie głównego motywu czy jego kierunek przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie. Wszystko po to, żeby maksymalnie dopasować powstającą fototapetę do aranżacji pomieszczenie i do swoich wymagań estetycznych.

Zamów usługę montażu albo naklej sam

Militarne fototapety robione są na wymiar i „na styk” - nie stosujemy uciążliwych „marginesów transportowych” ani klejenia „na zakładkę”. Technika ta znacząco ułatwia samodzielne wymiarowanie i naklejanie fototapet. Jeśli jednak obawiasz się, że sam nie podołasz takiemu manualnemu wyzwaniu, zamów u nas usługę pomiaru i montażu.

Pamiętaj, że tapeta odwzoruje każdą niedoskonałość ściany, więc przed przystąpieniem do klejenia powinna być ona możliwie gładka i równa.