O nas

Dzień Dobry.

Produkty, jakie tu proponujemy nie zostały opracowane w ubiegłym tygodniu, dobrze sfotografowane i wystawione na niniejszej stronie jako "najlepsze na świecie i w okolicach".
Pracujemy w tej branży od 2008 r., kiedy zostaliśmy zaproszeni do programu telewizyjnego Dekoratornia. Tam okazało się, że wykonanie i montaż elementów wyposażenia wnętrz to bardzo ciekawe przedsięwzięcie. I tak jest do dziś. Nieprzerwanie.

Fotocity.pl proponuje sprawdzone, trwałe i atestowane produkty.
Fototapety i fotookleiny są ZAWSZE zalaminowane laminatem stałym, plakaty są ZAWSZE drukowane na papierze fotograficznym, obrazy na płótnie mogą mieć DOWOLNY wymiar i są także laminowane, naklejki są ZAWSZE dokładnie wycięte i łatwe w montażu.

Moglibyśmy spróbować policzyć metry kwadratowe naszych realizacji i na tym budowac wiarygodność - ale wtedy Klient tylko uśmiecha się lekko, ponieważ wie, że nie sposób tych liczb zweryfikować. Naszą wiarygodność postaramy się wykazać inaczej: proszę pójść do dowolnego kina Cinema City w Polsce, Czechach, Słowacji - jesli na ścianach są fototapety przedstawiające postaci z filmów, to nasza realizacja. Pierwsze kino CC w Częstochowie zrealizowaliśmy w 2009 r. Do dziś Zamawiający nie ma żadnych zastrzeżeń jakościowych. A może odwiedzili Państwo wystawę stałą w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie? To także nasza realizacja - spektakularna zarówno powierzchniowo jak i jakościowo. Sieć restauracji Tratoria Rucola to jedna z naszych najtrudniejszych realizacji. To tylko 3 przykładowe realizacje, które mogą Państwo zobaczyć w obiektach ogólnie dostępnych.
Bardzo ważne jest to, że dokładnie takie same produkty stosujemy dla najbardziej wymagających instytucji publicznych jak i dla Klienta indywidualnego. Taki sam, porządnie zalaminowany i dokładnie pocięty produkt wysyłamy kurierem dla Klienta indywidualnego jak i przekazujemy naszej ekipie montażowej udającej się np do Kancelarii Sejmu RP.

Właścicielem marki fotocity.pl jest:
D-POS sp.j.
ul. Horodelska 28
03-522 Warszawa