Fototapety Anime/Manga

Manga wywodzi się z japońskiego sposobu ozdabiania rycin i różnych elementów sztuki użytkowej. To przede wszystkim czarnobiałe rysunki, które z powodzeniem adaptowane są na cieszące się ogromną popularnością filmy animowane oraz seriale anime. Fototapety anime manga to doskonały pomysł na aranżację pokoju nastoletniego dziecka zafascynowanego japońską sztuką tworzenia rysunków, z pasją czytającego komiksy czy oglądającego anime.

Nowoczesne fototapety manga w japońskim stylu

Fototapety anime manga drukujemy z wykorzystaniem technologii druku UV. Metoda polega na napylaniu farb polimerowych na papier lateksowy oraz ich utwardzaniu za pomocą światła ultrafioletowego. Grafiki i zdjęcia perfekcyjnie odwzorowują najdrobniejsze detale japońskich rysunków, a w przypadku kolorowych motywów - dokładnie oddają głębie kolorów i odcienie barw.

Wszystkie fototapety manga laminujemy! Warstwa ochronnego laminatu zapewnia produktom maksymalną trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wydrukowane na fototapetach grafiki nie blakną i nie odbarwiają się, zachowując pełną stabilność wizualną przez cały okres użytkowania. Laminacja ułatwia również utrzymanie ścian oklejonych fototapetami w nienagannej czystości - fototapety z anime można czyścić na sucho i na mokro oraz skutecznie dezynfekować.

Fototapety na ścianę anime - na zamówienie i na wymiar

W naszej bazie zdjęć i grafik znajdziesz setki propozycji nawiązujących do japońskiej mangi i anime. To doskonałej jakości propozycje, które możesz zamówić na wymiar, perfekcyjnie dopasowując produkt do powierzchni, na której ma zostać przyklejony. Udostępniamy Ci intuicyjne narzędzie do projektowania fototapet, dzięki któremu wykadrujesz wybrane przez Ciebie grafiki i wyeksponujesz motywy, na których najbardziej Ci zależy.

Wszystkie fototapety z anime drukujemy w brytach na styk, bez uciążliwych i nieestetycznych marginesów. Po przyklejeniu na ścianie łączenia będą praktycznie niewidoczne. Anime fototapety możesz zamówić na ścianę w każdym rozmiarze i w dowolnym kształcie - produkty mogą być montowane m.in. na ścianach skośnych, obłych i wykończonych łukami.