Fototapety Flagi

Flaga jest znakiem rozpoznawczym, symbolem państwa lub organizacji, czasem również miasta czy jednostki podziału administracyjnego, oddziału wojsk (sztandar) a nawet organizacji: politycznych, społecznych, kościelnych, sportowych itd. Fototapety z flagami znajdują więc zastosowanie w bardzo wielu lokalizacjach, pozwalając ich właścicielom, mieszkańcom, użytkownikom czy bywalcom utożsamiać się z rozmaitymi miejscami, instytucjami czy ideami.

Fototapeta Flagi Świata

Pasjonatów geografii, historii i podróży na pewno zaciekawią fototapety z flagami państw świata. Dzięki bardzo wysokiej jakości druku - rozdzielczość do 1440 dpi, oryginalne atramenty idealnie odwzorowujące kolory i wyjątkowo odporne na działanie promieni UV - fototapeta z flagą będzie przepiękną dekoracją, do złudzenia przypominającą prawdziwą flagę łopoczącą na wietrze. Papier lateksowy oraz warstwa laminatu chronią kolory przed blaknięciem oraz ułatwiają utrzymanie fototapety w idealnej czystości - także w mieście, gdzie smog osadza się na wszystkich powierzchniach (można je swobodnie myć gąbką z detergentem).

Spersonalizuj swoją fototapetę

Oferujemy Ci bazę zdjęć do dowolnego wykorzystania. Każde z nich możesz poddać personalizacji: możesz zdecydować się na sepię lub wersję czarno-białą, zmienić położenie głównego motywu czy jego kierunek (przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie). W przypadku flag państwowych kolor ma duże znaczenie, dlatego nasi klienci zwykle wybierają oryginalne fotografie, z których powstają wielkoformatowe fototapety.

Łatwy pomiar i montaż

Jeśli zastosujesz się do załączonej instrukcji, montaż fototapety na gładkiej i prostej ścianie nie powinien przysporzyć kłopotów. Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne ich spasowanie „na styk” - nie stosujemy uciążliwych „marginesów transportowych” ani klejenia „na zakładkę”.

Jeżeli jednak masz problemy z pomiarem, bo ściana jest nietypowa (skosy, wielkie wymiary, okna) i obawiasz się, że nie nakleisz fototapety prawidłowo, zamów u nas usługę pomiaru i montażu.