Fototapety Motoryzacja

Fototapety nawiązujące do motoryzacji na stałe już weszły do asortymentu naszego sklepu. W trosce o naszych klientów, nie mogło zabraknąć propozycji dla fanów wszelkiego rodzaju pojazdów, bo motoryzacja to pasja wielu osób, bez wieku na płeć i wiek.

Wśród fototapet z motoryzacją znajdują się przykłady najpiękniejszych maszyn wśród samochodów i motocykli. Zachwycające swoimi opływowymi kształtami, nieograniczoną kolorystyką nadadzą Twojemu wnętrzu nowoczesny charakter. Jeśli jesteś prawdziwym znawcą motoryzacji wśród fototapet o tej tematyce znajdziesz oryginalne propozycje przedstawiające fragmenty pojazdów – chromowane części, ale także maszyny w ruchu, które dodatkowo wprowadzą dynamizm w danym wnętrzu.

Dzięki zastosowaniu fototapety z motoryzacją zaaranżujesz nie tylko pomieszczenia prywatne. To propozycja skierowana również do właścicieli salonów samochodowych i motocyklowych, a nawet warsztatów samochodowych. Jeśli chcesz uzyskać nowoczesną przestrzeń, do której klienci będą wchodzili z niemałą przyjemnością, fototapety z motoryzacją z pewnością Ci to ułatwią.

Fototapety motoryzacyjne na zamówienie

Fototapeta motoryzacyjna to idealne rozwiązanie dla każdego pasjonata motoryzacji, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Nowoczesna fototapeta z motywem motoryzacyjnym może z powodzeniem posłużyć do wykończenia ściany w prywatny wnętrzu (np. młodego miłośnika sportów samochodowych) lub firmowych wnętrzach przedsiębiorstwa, którego działalność w dowolny sposób wiąże się z motoryzacją.

Jesteś gotowy/a na fototapety motoryzacyjne z najwyższej półki? Mamy je dla Ciebie!

Nowoczesna fototapeta z motywem motoryzacyjnym

Fototapety motoryzacyjne tworzymy na najwyższej jakości papierze lateksowym i zadrukowujemy z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku UV. Efekt? Perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i odcieni oraz rewelacyjna ekspozycja każdego detalu prezentowanego na fototapecie samochodu czy motoru.

Wszystkie fototapety z motywem motoryzacyjnym zabezpieczamy dodatkową warstwą solidnego laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego. Dzięki temu mamy pewność, że na Twoją ścianę trafi produkt maksymalnie trały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz bezproblemowy do utrzymania w nienagannej czystości. Laminowane fototapety motoryzacyjne są bowiem odporne na wilgoć i wodę - możesz je czyścić na sucho, ale również bezpiecznie i skutecznie zmywać na mokro oraz dezynfekować.

Fototapeta motoryzacyjna na wymiar do dowolnego wnętrza

Fototapety wykonujemy na indywidualne zamówienie. To produkt, który możesz dopasować do ściany w każdym rozmiarze i kształcie. Masz do zaaranżowania bardzo dużą ścianę w garażu lub magazynie? Chcesz umieścić fototapetę na ścianie skośnej, obłej lub wykończonej łukiem? Nie ma problemu!

Papier lateksowy zadrukowujemy w brytach na styk, bez uciążliwych i nieestetycznych marginesów. Nawet największa fototapeta motoryzacyjna będzie prezentowała się dzięki temu perfekcyjnie, a łączenia będą praktycznie niewidoczne. Twoja fototapeta zachowa stabilność wizualną przez długi czas, dodając charakteru wnętrzu, w którym ją zamontujesz.