Fototapety do siłowni

Siłownia to miejsce, w którym rządzi sport. Tutaj nie ma miejsca na subtelności - jest mnóstwo ciężkiej pracy, potu i łez. We wnętrzach siłowni zawsze panuje podwyższona temperatura i wilgotność, dlatego projektując wykończenie obiektu warto zadbać o odpowiedni dobór materiałów. Fototapety do siłowni to doskonały sposób na funkcjonalne zaaranżowanie ścian narażonych na wilgoć, zabrudzenia i mechaniczne uszkodzenia. Odpowiednio dobrana fototapeta doda siłowni zdecydowanego charakteru, optycznie je powiększy i podniesie atrakcyjność treningów.

Wybierz zdjęcie, które motywuje!

W naszej szerokiej bazie znajdziesz zdjęcia i grafiki oraz ilustracje wektorowe, które idealnie dopełnią każdy z twoich pomysłów na aranżację siłowni. Wybierz zdjęcia prezentujące trenujących ludzi lub artystyczne fotki pokazujące efekty ćwiczeń - jedne i drugie zmotywują Twoich Klientów do wytężonej pracy nad własnym ciałem! 

Możesz również postawić na nowoczesne zdjęcia produktowe, które doskonale wpiszą się w minimalistyczne wnętrza. Fototapeta na siłownię może prezentować detale pojedynczych przyrządów (np. hantli, lin, kettlebell) lub zestawy przyrządów. Zdjęcia i grafiki mogą być kolorowe, czarno-białe lub w sepii. Tutaj wszystko zależy od Ciebie, Twojego pomysłu na wnętrze siłowni oraz sprzętów i akcesoriów, które już w niej stoją. 

Grafiki i zdjęcia na fototapety do siłowni

Fototapety do siłowni drukujemy z zastosowaniem technologii druku UV na najwyższej jakości papierze lateksowym. Takie zestawienie technologii i materiałów gwarantuje uzyskanie perfekcyjnych efektów wizualnych, wyrazistych kolorów i dokładnego odwzorowania wszystkich detali projektu. Dodatkowa warstwa solidnego laminatu chroni fototapety przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią i zabrudzeniami. Ścianę wykończoną za pomocą fototapety możesz skutecznie zmywać i dezynfekować, bez ryzyka zniszczenia nadruku. 

Nasze fototapety posiadają wszystkie niezbędne atesty, dzięki czemu mogą być bezpiecznie i zgodnie z wszelkimi przepisami stosowane w miejscach użyteczności publicznej. Wybierz zdjęcie i zamów fototapetę premium do siłowni na wymiar.