Fototapety Piłka nożna

Piłka jest jedna, a bramki są dwie? Oczywiście! Dokładamy do tego perfekcyjnie zieloną murawę, idealnie białe linie oraz kilkadziesiąt utalentowanych par nóg i mamy... gotowy przepis na rewelacyjne fototapety piłkarskie! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie mniej ważne od miłości do footballu są sympatie kibicowskie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by stale poszerzać naszą bazę zdjęć i grafik z motywem piłki nożnej - w taki sposób, by każdy fan tego sportu mógł w niej znaleźć coś dla siebie!

Stawiamy przede wszystkim na uniwersalne zdjęcia i grafiki prezentujące charakterystyczne elementy piłkarskie w dynamicznych i oryginalnych ujęciach. Piłkarskie fototapety to doskonały pomysł na aranżację pokoju każdego miłośnika footballu, ale również szkolnej czy klubowej szatni.

Nowoczesne fototapety sportowe piłka nożna

Produkty z kategorii piłka nożna fototapety wykonujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym, który zapewnia perfekcyjne odwzorowanie kolorów i detali każdego projektu. Nadruki są realizowane w rolowych ploterach UV, w których specjalistyczne farby polimerowe są napylane na podłoże, a następnie utwardzane za pomocą światła ultrafioletowego.

Wszystkie fototapety piłkarskie pokrywamy laminatem (pochodnym laminatu podłogowego), który stanowi solidną warstwę ochronną. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i wodę. Piłkarskie fototapety mogą być bezpiecznie zmywane i dezynfekowane, zachowują stabilność wizualną przez cały czas użytkowania.

Fototapety na ścianę piłkarskie - na zamówienie

W kategorii fototapety na ścianę piłkarskie znajdują się uniwersalne zdjęcia z motywem piłki nożnej ze stadionów całego świata, w tym także "fototapety piłkarskie Polska" czy "fototapety kluby piłkarskie". Wszystkie produkty Premium wykonujemy na zamówienie i na wymiar, by mieć pewność, że dostarczymy Ci produkt skrojony na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb.

Fototapety piłka noża można przykleić na ścianę o dowolnej powierzchni i w dowolnym kształcie, m.in. na skosach, ścianach zaokrąglonych czy wykończonych łukami.