Fototapety Dżungla

Chcesz dodać wnętrzom zdecydowanego charakteru? Postaw na fototapety z jednym z najmodniejszych motywów tego sezonu! Fototapeta dżungla wprowadzi do pomieszczenia tropikalny klimat, dzięki któremu poczujesz gorące lato i kojącą zieleń majestatycznych monster, egzotycznych palm i smakowitych bananowców. 

Nowoczesne fototapety z motywem dżungli

Fototapety dżungla tworzymy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, sięgając po solidny papier lateksowy i zadrukowując go z zastosowaniem druku UV. Takie zestawienie materiałów i technologii gwarantuje uzyskanie perfekcyjnych rezultatów, z idealnie odwzorowanymi detalami i kolorami projektu. Twoja fototapeta dżungla zachowa stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas, kolory nie będą się odbarwiać czy blaknąć. 

Jakość premium to również ponadprzeciętna trwałość i odporność fototapet, które mają ozdabiać wnętrza Twojego domu przez długie lata. Dlatego każdą fototapetę pokrywamy dodatkową warstwą laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego. Fototapety zyskują dzięki temu ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Możesz je bezpiecznie czyścić (również na mokro!) i dezynfekować. 

Zielona dżungla czy dżungla w sepii lub czerni i bieli? 

W naszej bazie znajdziesz najwyższej jakości fotografie oraz grafiki prezentujące dzikość tropikalnej natury w różnych odsłonach. Zdecyduj, czy fototapeta ma prezentować intrygujące detale egzotycznych roślin, przepięknych tukanów lub dzikich kotów, czy prezentować las tropikalny z dalszej perspektywy, zalany słońcem, zamglony lub skąpany w deszczu. W naszej ofercie znajdziesz również ilustracje wektorowe, które idealnie sprawdzą się na fototapecie dżungla do pokoju dziecięcego. 

Twoja fototapeta dżungla nie musi być ani intensywnie zielona, ani multikolorowa. Wyjątkowy charakter tropików będzie doskonale widoczny również w bardziej stonowanych odsłonach. Jeśli szukasz fototapety, która harmonijnie dopełni nowoczesne wnętrze - postaw na dżunglę w sepii lub kolorach czarno - białych.