Fototapety Bajki

Planujesz aranżację pokoju dziecka? Szukasz oryginalnego pomysłu na wykończenie ścian? Postaw na fototapety z motywami bajkowymi! To najwyższej jakości produkty, które doskonale wpisują się w królestwa najmłodszych domowników! Możesz wybrać fototapety z postaciami z bajek uwielbianych przez dziecko lub ponadczasowe fototapety z bajek, które zachwycają swoim uniwersalnym klimatem. W przypadku tych ostatnich zyskujesz dodatkowo pewność, że nie znudzą się maluchowi, gdy zmieni bajkowy obiekt zainteresowań.

Wybierz podkategorię

Nowoczesne fototapety dla dzieci z bajek

Fototapety z bajek dla dzieci powstają na specjalnym papierze lateksowym, który zadrukowujemy z wykorzystaniem metody druku UV. Połączenie doskonałej bazy i nowoczesnej technologii wykonywania nadruków zapewnia optymalne efekty wizualne. Wszystkie detale wybranej bajkowej grafiki są dokładnie odwzorowywane, a głębia i odcienie kolorów precyzyjnym oddane.

Wiemy, że fototapety dla dzieci bajki muszą być bezpieczne i maksymalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie nasze fototapety to produkty Premium, posiadające odpowiednie atesty bezpieczeństwa, przede wszystkim atest PZH (dotyczący nietoksyczności) i atest ITB (dotyczący trudnopalności). Dodatkowo każda fototapeta jest laminowana. Solidna warstwa laminatu sprawia, że produkt jest odporny na uszkodzenia i wodoodporny, a co za tym idzie - bezproblemowy do utrzymania w nienagannej czystości.

Fototapety z bajki na zamówienie

Dziecięce fototapety postacie z bajek wykonujemy wyłącznie na zamówienie i na wymiar. Dzięki temu masz możliwość dokładnego dopasowania produktu do powierzchni ściany, na której ma zostać zamontowany. Nic nie stoi na przeszkodzie, by fototapeta została umieszczona na ścianie skośnej lub obłej. Wszystkie fototapety są drukowane w brytach / pasach na styk, dzięki czemu łączenia są praktycznie niewidoczne.

W naszej bazie znajdziesz setki doskonałej jakości zdjęć i grafik z bajkowymi motywami. Wszystkie możesz wykadrować w taki sposób, by optymalnie wpisywały się w przestrzeń pokoju dziecka i eksponowały najistotniejsze elementy grafiki.