Fototapety Tęcza

Fototapeta z tęczą? Jesteśmy na tak! To idealna propozycja do dziecięcego pokoju, ale również zupełnie dorosłej sypialni czy nowoczesnego salonu, a także szkół i przedszkoli czy fancy kawiarni! Motyw tęczy gwarantuje rewelacyjny efekt wizualny i optyczne powiększenie wnętrza. W zależności od rodzaju zdjęcia czy grafiki, na który się zdecydujesz - fototapeta tęcza może stanowić subtelne tło dla dowolnej aranżacji lub dodawać zdecydowanego charakteru pomieszczeniu.

Jak powstają bezpieczne fototapety dla dzieci tęcza? Jaka fototapeta tęcza sprawdzi się we wnętrzu Twojego domu, mieszkania lub lokalu użytkowego?

Piękna tęcza fototapeta - nowoczesna dekoracja najwyższej jakości

Tęcza fototapeta? Za finalny efekt każdego projektu z tęczą w roli głównej odpowiada dobranie najwyższej jakości materiałów oraz zaawansowanych technologii druku. Nasze fototapety powstają na bezkonkurencyjnym papierze lateksowym, który zadrukowujemy z wykorzystaniem rolowych ploterów UV. Farby polimerowe są napylane na powierzchnię papieru i od razu utwardzane światłem ultrafioletowym. Wszystkie kolory i detale wybranych przez Ciebie zdjęć bądź grafik zostają odwzorowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Każda fototapeta dla dzieci tęcza jest dodatkowo pokrywana warstwą solidnego laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego. Takie wykończenie produktów z tej kategorii zapewnia im optymalna trwałość i odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zabrudzenia, wilgoć i wodę. Fototapety tęcza są bezproblemowe do utrzymania w nienagannej czystości - możesz je przecierać na sucho, czyścić na mokro i dezynfekować.

Fototapeta z tęczą na zamówienie i na wymiar

Fototapety z tęczą wykonujemy wyłącznie na zamówienie. To produkty, które będą w 100% pasować do ściany, którą przeznaczysz pod instalację fototapety. Fototapety wydrukowane i docięte na wymiar mogą być przyklejone do ścian o dowolnej powierzchni (w przypadku fototapet XXL fototapety drukujemy w brytach na styk), w tym ścian skośnych, obłych i wykończonych łukami.