Fototapety Kosmos

Fototapeta wszechświat to prosty i ekonomiczny sposób na to, aby wprowadzić do mieszkania magiczną atmosferę. Ściana pokryta zdjęciem lub grafiką przedstawiającą planety i rozgwieżdżone niebo w jedną chwilę przeniesie Cię do innej rzeczywistości oraz sprawi, że zapomnisz o trudach dnia codziennego. Taka fototapeta wszechświat prezentuje się niezwykle imponująco i robi spektakularne wrażenie, dlatego doskonale dopełni szczególnie wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, nadając im oryginalności i wyrazu.

Fototapeta wszechświat oraz inne motywy kosmosu z powodzeniem mogą być umieszczone zarówno w salonie, jak i sypialni, przedpokoju czy pokoju młodzieżowym. Ten rodzaj dekoracji nie tylko doda pomieszczeniom stylu, ale także sprawi, że nawet najmniejsze wnętrze będzie wydawało się o wiele bardziej przestronne. Fototapeta wszechświat to jeden z wielu wzorów dostępnych w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj również tapety z motywami takimi jak góry, chmury, ocean, ogród oraz wiele innych.

Gdzie zastosować fototapety z kosmosem?

Tapety przedstawiające wszechświat stwarzają przed dekoratorami prawdziwy ogrom możliwości i wielkie pole do popisu. Fotatapety, na których uchwycono planety i gwiazdy, wizualnie powiększają przestrzeń, w której się znajdują. Dlatego też powinny sprawdzić się nawet w mniejszej przestrzeni. Architekci jednak ostrzegają przed umieszczaniem tego rodzaju dekoracji w pomieszczeniach o małej ilości światła. Na fototapetach przedstawiających naszą galaktykę siłą rzeczy dominują kolory ciemne, które bez odpowiedniego oświetlenia mogą stworzyć przytłaczające wrażenie. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w najmodniejsze plafony LED czy stylowe kinkiety, by podkreślić piękno tapet z kosmosem.

Fototapety z kosmosem niekonwencjonalne i niezmiennie piękne

Tematyka związana z różnego rodzaju planetami czy gwiazdami wydaje się być mocno specjalistyczna. Nic bardziej mylnego. Nie trzeba być znawcą tematu, by docenić piękno kosmosu. To propozycja, która z pewnością zainteresuje dzieci i młodzież, ale będzie też oryginalną ozdobą salonów i sypialni. Warto wybrać dla niej odpowiednio dużą powierzchnię, bo wtedy uzyskamy pełny efekt.

Zaletą prezentowanych fototapet jest ich wysoka trwałość. Jest to szczególnie ważne przy ciemniejszych barwach, które z czasem mogą płowieć i szarzeć pod wpływem światła. Specjalna technika produkowania fototapet gwarantuje, że przez wiele lat zachowują one swoje żywe kolory i są odporne na działanie promieni słonecznych. Użytkownicy doceniają również łatwość utrzymania tych tapet. Wystarczą podstawowe detergenty, obecne w każdym domu, by zachować je w czystości i higienie.

Wybierz fototapety z kosmosem!

Decydując się na to rozwiązanie dekoratorskie możemy być pewni niecodziennego efektu, jaki możemy uzyskać. Nie każdy może się pochwalić własnym widokiem na galaktykę czy gwiazdozbiór. Efektowność tego rozwiązania nie wymaga żadnych dodatków i wielkich zabiegów aranżacyjnych. Wystarczą podstawowe umiejętności, by samodzielnie umieścić fototapetę na odpowiednio przygotowanej powierzchni. Potem zostaje już tylko snuć marzenia nieograniczone jak sam kosmos i liczyć na sprzyjanie szczęśliwej gwiazdy.