Fototapety Palmy

Motyw palmy należy do najpopularniejszych motywów roślinnych stosowanych w dekorowaniu wnętrz, dlatego nie mogło go zabraknąć wśród naszych propozycji! Fototapeta liść palmy idealnie wpisze się zarówno w nowoczesne i skandynawskie wnętrza, jak i pomieszczenia urządzone w stylu industrialnym czy eklektycznym. Palmy mogą dodać charakteru Twojemu salonowi, podnieść temperaturę w sypialni i rozluźnić atmosferę w firmowych wnętrzach.

Sprawdź, jaj robimy nasze fototapety na ścianę palmy i wybierz motyw, który najlepiej wpisze się w Twoją wizję wnętrza.

Najpiękniejsze liście palmy fototapeta - nowoczesny produkt najwyższej jakości

Fototapeta liść palmy powinna idealnie oddawać autentyczne piękno naturalnej i dzikiej przyrody. Dlatego do produkcji fototapet z tej kategorii używamy wyłącznie najwyższej jakości papieru lateksowego. To materiał, który gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów wraz z ich odcieniami i głębią barw oraz nienaganną ekspozycję wszystkich szczegółów projektu.

Nowoczesne fototapety palmy zadrukowywane są w ploterach rolowych UV, wykorzystujących farby polimerowe utwardzane światłem ultrafioletowym. Ta innowacyjna technologia zapewnia w 100% satysfakcjonujący efekt wizualny oraz maksymalną trwałość wykonanych nadruków. Dodatkowo każda fototapeta liście palmy jest pokrywana warstwą solidnego laminatu, będącego pochodna laminatu podłogowego.

Fototapety na ścianę palmy - na zamówienie i na wymiar

Każda fototapeta liście palmy wykonywana jest na zamówienie i na wymiar. Oznacza to, że możesz dowolnie spersonalizować swój produkt i precyzyjnie dopasować go do swoich potrzeb oraz miejsca, w którym ma zostać przyklejony. Do Twojej dyspozycji oddajemy intuicyjne narzędzie, dzięki któremu wykadrujesz wybrane zdjęcie lub grafikę i zdecydujesz o jego kolorystyce (kolorowy wzór możemy przygotować dla Ciebie w sepii lub w wersji czarno - białej).

Twoja fototapeta liscie palmy może zostać zainstalowana na dowolnej ścianie, m.in. skośnej, obłej czy wykończonej łukiem. Duże fototapety drukujemy w brytach na styk, dzięki czemu produkt po przyklejeniu prezentuje się nienagannie, a łączenia są praktycznie niewidoczne.