Fototapety Las

Fototapety z lasem to doskonałe rozwiązanie w przypadku pomieszczeń o niewielkim metrażu. Przestrzenna grafika przedstawiająca drzewa nie tylko optycznie powiększy wnętrze, ale również sprawi, że poczujesz się jak w prawdziwym gaju i będziesz blisko natury nie wychodząc z domu. Odcienie zieleni, które najczęściej pojawiają się na fototapetach przedstawiających las pozwolą Ci zregenerować się po ciężkim dniu oraz ukoić nerwy. Z tego powodu fototapety z lasem polecane są szczególnie do sypialni, która powinna być miejscem odprężenia i odpoczynku, co nie znaczy jednak, że nie sprawdzą się w salonie czy przedpokoju!

Fototapety z lasem dostępne w naszej ofercie to również oryginalny sposób na to, aby podnieść prestiż biura. Zdjęcia przedstawiające naturę nie tylko nadadzą pomieszczeniu klasy, ale również sprawią, że rozmowy biznesowe będą przebiegały w przyjemnej atmosferze. W naszym sklepie znajdziesz także fototapety z innymi motywami, takimi jak krajobrazy, kwiaty, uliczki i więcej.

Wybierz podkategorię

Bliskość natury we własnym domu

Lata ludzkich doświadczeń oraz badań naukowych potwierdzają, jak wielki wpływ przyroda ma na psychikę człowieka. Jej bliskość pozwala na ukojenie skołatanych nerwów, regenerację i odpoczynek. Niestet,y nie zawsze możemy pozwolić sobie na budowę domu na wsi. I tu z pomocą przychodzą nam fototapety z lasem. To oryginalne rozwiązanie dekoratorskie, dzięki któremu możemy poczuć się jak na łonie natury. Fototapety z lasem wprowadzają do pomieszczenia świeżość i witalność, zieleń o różnym stopniu nasycenia sprzyja odpoczynkowi. To ozdoba, która doskonale prezentuje się każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie. Dodatkowo charakter fototapet z lasem sprawia, że optycznie powiększają one mniejsze powierzchnie, stąd ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Prezentowane w naszym sklepie ozdoby ukazują las w różnych porach roku i z różnej perspektywy. Stwarza to wiele możliwości aranżacyjnych, jednocześnie pozwalając na uniknięcie sztampowości. W wielu ujęciach dużą rolę odgrywa światło przedzierające się przez plątaninę drzew i wydobywające urzekającą odbiorców aurę tajemniczości.

Fototapety z lasem - piękne na lata

Poszukując odpowiednich dekoracji, pragniemy zakupić produkt przede wszystkim odpowiedni pod kątem wizualnym, ale też trwały. Te wszystkie cechy doskonale łączą w sobie fototapety. Zastosowanie nowoczesnych technologii przy ich produkcji pozwala na stworzenie ozdób o trwałych kolorach i odpornych na działanie światła. Dzięki temu fototapety z lasem zachwycają przez długi czas. Ponadto są to dekoracje odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości. Nie do przecenienia pozostaje również fakt, że do ich zamontowania nie potrzebna jest pomoc wykwalifikowanych pracowników czy specjalistycznych narzędzi. Wystarczy odpowiednie przygotowanie podłoża, według wskazówek naszych pracowników, by samodzielnie umieścić fototapetę w wybranym miejscu.

Jak robimy fototapety na ścianę las? 

Każda fototapeta las powstaje u nas na najwyższej jakości papierze lateksowym, który sprowadzamy ze Stanów Zjednoczonych. Ten rodzaj podłoża gwarantuje zarówno perfekcyjne odwzorowanie kolorów i detali każdego zdjęcia, ale również optymalną stabilność wizualną nadruków. Wybrane przez Ciebie zdjęcia lub grafiki z motywem lasu przenosimy na papier z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii druku UV. W ploterach rolowych specjalne atramenty polimerowe są napylane na papierowe podłoże i utwardzane za pomocą światła ultrafioletowego emitowanego przez lampy LED. 

Każda fototapeta na ścianę las jest dodatkowo laminowana. Warstwa laminatu będącego pochodną laminatu podłogowego to gwarancja maksymalnej trwałości i wytrzymałości produktu oraz wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Laminowane fototapety z lasem są wodoodporne i bezproblemowe do utrzymania w czystości. 

Bezpieczne fototapety las z atestami

Nasze fototapety na ścianę są produktami atestowanymi, a co za tym idzie - w 100% bezpiecznymi dla człowieka i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Fototapety z lasem posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności), które zostały przyznane na gotowy, już zamontowany na ścianie produkt. To fototapety bezpieczne w użytkowaniu oraz zgodne z wszelkimi wymogami i przepisami., dzięki czemu możesz je aplikować zarówno na ściany prywatnych pomieszczeń, jak i ściany w budynkach komercyjnych, np. w biurze, szkole czy galerii handlowej. 

Fototapeta las na wymiar - perfekcyjne dopasowanie

Aby Twoja fototapeta las idealnie pasowała do ściany, na której ma zostać zamontowana - zrobimy ją dla Ciebie na wymiar. Fototapety z lasem sprawdzą się na ścianach w każdym kształcie i rozmiarze. Możesz je także zamontować na ścianach skośnych, obłych czy zakończonych łukami. Fototapety na bardzo duże ściany drukujemy w brytach na styk - bez uciążliwych marginesów, które psułyby końcowy efekt wizualny. 

Najwyższa jakość w korzystnej cenie

Przygotowując poszczególne projekty staramy się zawsze spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą, pozwalającą na stworzenie dekoracji odpowiednich pod kątem danej powierzchni i efektu końcowego, jaki chcą uzyskać kupujący. To indywidualna praca na każdym etapie powstawania fototapety.