Fototapety Galaktyka

Nie ma chyba bardziej uniwersalnego, ponadczasowego, eleganckiego i tajemniczego motywu niż... galaktyka! Fototapety galaktyka prezentują układy gwiazd, planet i międzygwiazdowych gazów w różnych odsłonach, widzianych pod rozmaitymi kontami i w różnych zbliżeniach. Ciemna materia stanowiąca tło zdecydowanej większości fototapet z tej kategorii dodaje projektom wyjątkowego charakteru.

Nasi Klienci sięgają najczęściej po fototapety galaktyki projektując oryginalne sypialnie i niebanalne pokoje młodzieżowe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by układ gwiazd stanowił ozdobę Twojego salonu, nowoczesnego holu lub gościnnego poddasza.

Nowoczesna fototapeta galaktyka - najwyższa jakość i trwałość

Każda fototapeta galaktyka drukowana jest na papierze lateksowym i z wykorzystaniem nowoczesnej metody druku UV. Połączenie najwyższej jakości podłoża i zaawansowanej technologii druku z utwardzaniem ultrafioletowym zapewnia optymalne efekty! Galaktyka fototapeta w 100% odwzorowuje zdjęcie lub grafikę, oddając wszystkie kolory (z zachowaniem głębi barw) oraz perfekcyjnie eksponując detale projektu.

Nasze fototapety standardowo wykańczamy za pomocą laminatu będącego pochodną laminatu podłogowego. Zalaminowana fototapeta z galaktyka jest maksymalnie trwała (nie blaknie i nie odbarwia się!), odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć i wodę. Możesz ją oczyszczać na sucho i na mokro, a także dezynfekować.

Fototapeta z galaktyka - na zamówienie i na wymiar

Aby fototapeta galaktyki prezentowała się na ścianie perfekcyjnie powinna zostać wykonana na wymiar. Wszystkie nasze produkty z tej kategorii powstają na indywidualne zamówienie. To fototapet, które dokładnie pasują do wymiarów powierzchni, na której mają zostać zainstalowane. W zależności od Twojego pomysłu - galaktyka fototapeta może zostać wydrukowana w formacie XXL lub docięta do wymiarów ściany skośnej, obłej lub wykończonej łukami.

Wszystkie fototapety galaktyki drukujemy w brytach na styk - klejenie bez uciążliwych i nieestetycznych marginesów jest łatwe i gwarantuje nienaganny wizualny efekt końcowy.