Fototapety Góry

Surowe piękno gór fascynuje i przyciąga uwagę od niepamiętnych czasów. Dziś, dzięki możliwościom oferowanym przez nowoczesne technologie, możesz mieć swoje ulubione pasmo górskie albo wybrany szczyt na wyciągnięcie ręki, w dowolnym wnętrzu Twojego domu, mieszkania, a nawet miejsca pracy.

Gdzie dobrze sprawdzi się fototapeta z górami?

Fototapety z górami idealnie nadają się do ułożenia na ścianach w tych pomieszczeniach, w których zależy Ci na stworzeniu relaksującej, odprężającej atmosfery, sprzyjającej dobremu odpoczynkowi. Szczególnie dobrze fototapeta gór sprawdzi się w sypialni - a jeśli odpowiednio wkomponujesz ją w wystrój, każdego dnia przed zaśnięciem i tuż po przebudzeniu się będziesz spoglądać na zachwycający górski pejzaż.

Sypialnia to nie jedyna przestrzeń, w której świetnie sprawdzi się tego typu fototapeta: góry to także doskonałe uzupełnienie wystroju biura podróży, sklepu turystycznego, gabinetu dziennego czy biura. Góry nie tylko relaksują, ale także motywują do zdobywania kolejnych szczytów i wyznaczania sobie nowych, coraz ambitniejszych celów.

Góry - fototapeta z atestami bezpieczeństwa

Produkowane przez nas fototapety z widokiem na góry są zabezpieczone wyjątkowo trwałym, odpornym na czynniki mechaniczne i środki chemiczne laminatem. Ponieważ jednak uważamy, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre, zadbaliśmy o to, by nasze fototapety góry spełniały rygorystyczne normy bezpieczeństwa zarówno pod względem higienicznym, jak i pożarowym.

Dzięki temu jako jedyny producent na polskim rynku oferujemy fototapety 3D z kompletem atestów na wydanych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny (PZH) oraz Instytut Techniki Budowlanej - Zakład Badań Ogniowych. Wybierając w Fotocity fototapety 3D masz pewność, że kupujesz produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich (atest higieniczny PZH) oraz spełniający normy bezpieczeństwa stawiane obiektom użyteczności publicznej (atest na trudnopalność ITB).

Fototapety góry od Fotocity - najwyższa jakość i kompleksowa obsługa

Fototapety gór dostępne w naszej ofercie są produkowane wyłącznie z najwyższej klasy materiałów, a nadruki wykonujemy przy użyciu ekologicznych i niezwykle trwałych atramentów. Dzięki temu w standardowej ofercie i w atrakcyjnej cenie otrzymujesz produkt klasy Premium, który będzie Ci służył przez wiele kolejnych lat nie tracąc nic ze swego piękna ani walorów użytkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!