Fototapety Brzozy

Brzozy na ścianach, czyli jak można poczuć w domu las?

Szum wysokich, giętkich i jakże stabilnych drzew jakimi są brzozy będą lekiem na niespokojny dzień, ukoją skołatane nerwy, a leśny klimat pozwoli na pełen odpoczynek i radość z życia. To z tych powodów warto postawić na fototapety brzozy. Od wieków brzozy utożsamiane są z drzewem magicznym. Dlaczego? Wynika to z ich budowy – choć są wiotkie, podatne na zachwiania i cienkie to nie sposób ruszyć ich z miejsca i złamać. Z tego względu starożytni Słowianie utożsamiali brzozy z wiosną i kobiecością. Są też symbolem nadchodzącego ciepła, spokoju i stabilizacji. Te ważne w życiu cechy można z łatwością przenieść na fragment domowego zacisza. Fototapety brzozy, które udekorują biuro mogą pomóc w wyciszeniu się i zebraniu siły do dalszej pracy. Dekoracja z fototapety z tymi pięknymi drzewami w salonie to z kolei zachęcenie do rodzinnych spotkań i wieczornych dyskusji.

Dlaczego warto postawić na fototapety brzozy?

Biało-czarny design brzozy to nie tylko symbol spokoju, ale też modne wykończenie każdego wnętrza. Obydwa kolory nigdy nie wyjdą z mody, a wykończenie salonu w tych dwóch barwach sprawi, że zachęci on do przesiadywania w pomieszczeniu przez długie godziny. Biały kolor rozjaśni pomieszczenie, a domieszka czarnego pozwoli go delikatnie „przełamać”. Fototapety brzozy to również trwały i bezpieczny sposób na wykończenie mieszkania. Wykorzystane do jej produkcji materiały pozwalają na cieszenie się widokiem brzóz przez około 15 lat od położenia na ścianie. Powłoka fototapety świetnie przepuszcza powietrze i dzięki temu skutecznie chroni ścianę przed uszkodzeniami i szkodliwymi drobnoustrojami takimi jak np. grzyby. To dlatego ścienny „las” zawsze jest czysty, zdrowy i pełny energii. Brzozy to zawsze modny i piękny element wykończenia wnętrza. Warto zaufać połączeniu tradycji i nowoczesności, stawiając na fototapetę z tym motywem. Ceny fototapet, które ukazują najpiękniejsze brzozy nie są wygórowane, a radość z oglądania tak pięknych owoców natury jest niezastąpiona.

Fototapety z brzozami - Energia płynąca z natury

Temat ekologicznego życia, zgodnego z rytmem i prawami środowiska naturalnego, rozpatrywany jest na wielu płaszczyznach. Nikt już nie ma wątpliwości, jak ważna jest przyroda dla prawidłowego funkcjonowania ciała i psychiki ludzkiej. Ponieważ nie wszyscy możemy pozwolić sobie na codzienne wypady do lasu, to może warto jego namiastkę przenieść w domowe pielesze. Z pomocą przychodzą nam fototapety z brzozami. To jedne z najbardziej energetycznych drzew, o udowodnionym pozytywnym działaniu na kondycję ludzką. Ich widok, o każdej porze roku, przynosi spokój i ukojenie nadszarpniętym nerwom. Dodatkowo fototapety z brzozami uchwyconymi w promieniach wiosennego dnia wnoszą do naszego otoczenia świeżość, lekkość i witalność. Ich charakter pozwala na zastosowanie w każdej, nawet małej , przestrzeni. Najczęściej stanowią one dekorację salonów i sypialni, miejsc sprzyjających relaksowi i regeneracji. Zachęcamy także do umieszczania fototapet w bardziej zaskakujących miejscach, jak korytarze czy łazienki, bo wszędzie prezentują się równie doskonale.

Efekt na lata

Decydując się na zakup fototapet z brzozami klienci otrzymują oryginalną dekorację, którą cieszyć się będą przez lata. W trosce o środowisko naturalne oraz finanse kupujących dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były trwałe. Zarówno pod względem odporności na uszkodzenia, jak i wyrazistości kolorów. Proces laminowania chroni je przed blaknięciem i pozwala na używanie ogólnodostępnych środków pielęgnacyjnych, w celu zachowania czystości. Fototapety te posiadają również wszystkie niezbędne atesty, gwarantujące bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników.

Postaw na fototapety

Kto raz zdecyduje się na ten rodzaj dekoracji, z pewnością powróci do nas ponownie. Trudno przecenić walory fototapet. Z naszej strony gwarantujemy również profesjonalne doradztwo na etapie realizacji projektu tak, by spełniał on wszystkie oczekiwania klienta. Wraz z gotowym produktem przekazujemy wszystkie niezbędne wskazówki, pozwalające na samodzielny montaż fototapet.