Fototapety Gwiazdy

Fototapety gwiazdy – gwiezdne niebo w Twoim domu

Bezkresne niebo oświetlone gwiazdami od zawsze fascynowało ludzi swoją tajemniczością i niedostępnością. Każdy z nas chciał się znaleźć wyżej, by zobaczyć, co skrywa gwiaździsty nieboskłon. Wcale nie musisz lecieć w kosmos, by się tego dowiedzieć – wystarczy, że wybierzesz fototapetę gwiazdy ze sklepu Fotocity. Tak odważny wzór sprawi, że wybrane pomieszczenie nabierze wyjątkowego, magicznego wręcz klimatu, który można porównać tylko do wpatrywania się w nocne niebo. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki w domowym zaciszu… Przyznaj, że brzmi to niesamowicie!

Jak wykorzystać potencjał fototapety w gwiazdy?

Dla miłośników nocnego, rozgwieżdżonego nieba przygotowaliśmy fototapety gwiazdy na niebie. Mogą one prezentować efektowne gwiazdozbiory, a nawet całą Drogę Mleczną. Pomyśl teraz, że taka tapeta może znaleźć się u Ciebie w pokoju – czy oczami wyobraźni widzisz, jak mocny jest blask poszczególnych gwiazd? Czy czujesz, jak całe pomieszczenie wypełnia się tajemniczym, onirycznym klimatem, zarezerwowanym tylko dla największych pasjonatów i obserwatorów nieba? Możesz uzyskać taki rezultat, wybierając fototapetę w gwiazdy do swojego domu.

Dla jak najlepszego efektu możesz pokusić się o zaprojektowanie specjalnego oświetlenia punktowego. Lampki umieszczone w odpowiednich miejscach mogą z powodzeniem imitować światło bijące od gwiazd na fototapecie. To bardzo pomysłowe rozwiązanie – fototapety w gwiazdy mogą być dość ciemne i nieco tłumić naturalne światło w pomieszczeniu.

Fototapeta gwiazdy – do jakiego pokoju?

Fototapety gwiazdy idealnie pasują do sypialni, gdzie mogą być umieszczone na ścianie lub nawet na suficie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pokryć nimi np. jedną ścianę w salonie i tym samym efektownie go ożywić. Fototapeta w gwiazdy to także świetna opcja do pokoju dziecięcego. Maluchy są zwykle zafascynowane gwiazdami – chłopcy chcą się poczuć jak kosmiczny zdobywca Buzz Astral z ich ulubionej animacji, a dziewczynkom podobają się piękne motywy z gwiazdami. Takie fototapety też znajdziesz w naszym sklepie – sprawdź całą naszą ofertę!