Fototapety Łąki

Soczyście zielone tereny, kolorowe kwiaty, a może przestrzeń zakryta mgłą czy bardziej futurystyczny obraz – fototapety z łąką są tak zaskakujące i różnorodne. Dzięki temu jeszcze łatwiej dopasujesz je do wielu aranżacji – nowoczesnych, klasycznych, egzotycznych, a nawet skandynawskich. Wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiedni motyw, a zyskasz oryginalny punkt centralny pomieszczenia. Szczególnie dobrze ta wyjątkowa ozdoba sprawdzi się w salonie i sypialni. Choć możesz wybrać ją także do księgarni, restauracji, baru, salonu odnowy biologicznej bądź innych lokali usługowych.

Wytrzymała i nowocześnie wykonana fototapeta

Łąki staną się stałym elementem wystroju wnętrza, który będzie Ci towarzyszył przez wiele lat. W końcu oferowane przez nas fototapety są wykonane z wyjątkowo solidnego i wytrzymałego rodzaju papieru lateksowego. Dodatkowo jakość HD pozwoli Ci dostrzec najdrobniejsze szczegóły, a technologia UV jeszcze mocniej utrwali wydrukowaną fotografię. Tym samym kolory oraz grafiki pozostaną niezmienne nawet przez 10 lat.

Dopasowane do Twojego gustu tapety krajobrazy łąki

Do dyspozycji masz tak wiele oryginalnych, eleganckich bądź minimalistycznych fotografii. Fototapety łąki jeszcze lepiej dopasowują się do Twojego gustu czy rodzaju wnętrza, gdy zdecydujesz się na dopasowany kolor – obecny, czarno-biały lub sepię. Możesz nawet zmienić położenie bądź kierunek motywu, aby był lepiej wyeksponowany. Wtedy jeszcze częściej będziesz podziwiać te piękne krajobrazy.

Wykonywane na wymiar tapety łąki

Możesz samodzielnie zająć się zmierzeniem ściany bądź zlecić nam tę usługę. Dzięki temu masz pewność, że fototapeta w łąki będzie idealnie pasować do przestrzeni, na jakiej chcesz ją umieścić. Zajmujemy się także montażem, co znacznie ułatwi przyklejenie jej do skomplikowanych ścian bądź realizację komercyjnego zlecania. Wtedy w sposób kompleksowym się tym zajmiemy – łącznie z pomiarem. Możesz też wykonać to samodzielnie. Tapety łąki są drukowane w pasach, bez marginesu bądź z dodatkowym zapasem do odcięcia po montażu.