Fototapety Smoki

Majestatyczne smoki to motyw, na który decydują się najodważniejsi miłośnicy tych fantastycznych gadów, a także miłośnicy kultury Dalekiego Wschodu oraz właściciele firm, których działalność w dowolny sposób jest związana ze smokami. Fototapeta ze smokiem z pewnością doda każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru!

Nowoczesna fototapeta fantasy smok dla Ciebie!

Fototapeta ze smokiem to produkt, który wykonujemy na najwyższej jakości papierze lateksowym, który sprowadzamy z USA. Nadruki realizowane są z zastosowaniem technologii druku UV, polegającej na napylaniu farb polimerowych na powierzchnię tapety i równoczesnym ich utwardzaniu za pomocą światła ultrafioletowego.

Połączenie papieru lateksowego i druku UV daje spektakularne efekty wizualne, które pozwalają oddać cały majestat smoków, z zachowaniem oryginalnej kolorystyki oraz wyeksponowaniem wszystkich detali projektu. Dodatkowa warstwa laminatu, będącego pochodną laminatu podłogowego, chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i zabrudzeniami. Fototapety na ścianę smoki możesz skutecznie czyścić na mokro i dezynfekować.

Fototapeta smok na zamówienie i na wymiar

Perfekcyjne wyeksponowanie smoka wymaga indywidualnego podejścia do projektu! Właśnie dlatego wszystkie fototapety smoki wykonujemy na zamówienie - na ścianę o konkretnych rozmiarach i konkretnym kształcie. Zamawiając fototapetę z motywem smoka masz możliwość dowolnego wykadrowania zdjęcia w taki sposób, by najistotniejsze elementy obrazu znajdowały się tam, gdzie będą wyglądały najlepiej.

Fototapety smoki mogą być montowane na ścianach skośnych, obłych i wykończonych łukami. Smok fototapeta w rozmiarze XXL drukowana jest w brytach na styk, bez nieestetycznych marginesów. Dzięki temu masz pewność, że produkt zamontowany na ścianie będzie prezentował się nienagannie, a łączenia będą praktycznie niewidoczne.

Jaki masz pomysł na smoka na fototapecie? Jesteśmy niemal pewni, że w naszej bazie czeka na Ciebie TEN jeden smok, który idealnie wpisze się w wnętrza Twojego domu, garażu lub przedsiębiorstwa.