Fototapety Piraci

Poszukując oryginalnych dekoracji do pokoju naszego dziecka, powinniśmy bliżej przyjrzeć się proponowanej przez nas ofercie fototapet przedstawiającej piratów. Szczególnie jeśli nasze dziecko lubi książki i filmy przygodowe.

Fototapety ukazujące piratów to przede wszystkim postaci korsarzy wystylizowanych w charakterystyczny sposób –z piracką czapką lub chustą, długą brodą i bronią. Jednak w naszej ofercie fototapet dedykowanych piratom przełamujemy stereotyp pirata – mężczyzny i dlatego znajdą tu Państwo także kobiece sylwetki niezłomnych przywódczyń band pirackich. Oprócz tego fototapety z piratami ukazują wspaniałe statki pirackie na spokojnych i wzburzonych morzach, a także przepiękne mapy i przybory nawigacyjne. Nie mogło zabraknąć również dekoracji przedstawiających skrzynie pełne skarbów i związanych z tym tematem czaszek na korsarskich flagach.

Fototapety fantasy utrzymane są w wielu tonacjach – od tych pogodnych przeznaczonych dla młodszych dzieci, po te mroczne i tajemnicze, które z pewnością spodobają się młodzieży i dorosłym. U nas każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie.