Fototapety Mapy Polski

Dekoracje ścienne nawiązujące do podróżowania po całym świecie są znakomitym pomysłem do urozmaicenia domowych wnętrz, nie tylko dla miłośników poznawania nowych miejsc. Motywy przedstawiające Mapę Polski można wykorzystać w każdym pomieszczeniu domowym, a także w biurach podróży czy obiektach firmowych świadczących usługi na terenie całego kraju. Możesz wybrać motyw polityczny, info-graficzny, konturowy, wektorowy bądź historyczny w intensywnej lub stonowanej kolorystyce i tym samym idealnie dopasować go do istniejącej aranżacji.

Mapa Polski – fototapeta w formie wysokiej jakości ozdoby ściennej

Wszystkie fototapety obrazujące mapę naszego kraju są drukowane w najwyższej jakości HD przy wykorzystaniu technologii UV na papierze lateksowym. Dekoracje są laminowane, co chroni wydruk przed utratą kolorów przez wiele lat, a także pozwala na swobodne mycie i szorowanie powierzchni bez obaw o jej uszkodzenie.

Mapa Polski – fototapety wedle indywidualnego pomysłu

Fototapety Mapa Polski możemy również wykonać zgodnie z indywidualnym pomysłem, dzięki czemu ozdoba będzie spersonalizowana. Istnieje możliwość zmiany koloru np. na sepię lub kontrastowy motyw czaro-biały. Dodatkowo można zdecydować o położeniu głównego wzoru, kadrując wybrany obraz, a także zastosować jego odbicie lustrzane w pionie lub poziomie – w zależności od gustu.

Dekoracja ścienna i jej idealne dopasowanie 

Każda fototapeta Mapa Polski dostępna w naszym sklepie jest przygotowywana na wymiar, o którym można zdecydować na etapie składania zamówienia. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie dekoracji do ściany, dlatego jeszcze przed wyborem konkretnego motywu i rozmiaru należy dokonać samodzielnego pomiaru. W przypadku niestandardowych przestrzeni czy dużych wnętrz komercyjnych warto zamówić profesjonalną usługę pomiaru, co pozwoli uniknąć wszelkich błędów przy wyborze szerokości i wysokości fototapety. Dostępne modele są drukowane w brytach/pasach pasujących do siebie na styk, bez marginesów lub też z zapasem do odcięcia po montażu.