Fototapety Mapy Europy

Jeśli tradycyjne mapy działają wam na wyobraźnię i chętnie jeździcie po nich palcem albo wbijacie kolorowe pinezki w odwiedzone już miejsca z osobistej check listy, pomyślcie o ozdobieniu ściany fototapetą z mapą. Rzut oka na mapę zawsze rozbudza marzenie o kolejnych podróżach i pozwala oderwać myśli od codzienności. Fototapeta ścienna Mapa Europy będzie doskonałą ozdobą salonu, domowego biura albo pokoju młodzieżowego. Świetnie sprawdzi się w księgarni, biurze podróży, sklepie sportowym. Gdziekolwiek by nie zawisła, wszędzie pozwoli snuć marzenia o urlopie, wakacjach i wypoczynku.

Najważniejsze cechy nowoczesnych fototapet

Nowoczesne fototapety są perfekcyjne graficznie. Dzięki użyciu japońskich urządzeń o rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych atramentów, idealnie odwzorowujących kolory i wyjątkowo odpornych na działanie promieni UV każda fototapeta jest prawdziwą ozdobą wnętrza.

Papier lateksowy zabezpieczony laminatem to dodatkowo:

  • ochrona kolorów przed blaknięciem,
  • łatwe utrzymanie w czystości - nasze fototapety można swobodnie myć,
  • możliwość zastosować fototapet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności i w wymagających miejscach (salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, restauracja, bar, warsztat itd.)
  • skuteczne zabezpieczenie przed ścieraniem, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Możliwość personalizacji fototapety

Fototapety Mapa Europy możesz wybrać z bogatej bazy naszych gotowych zdjęć i grafik. Każdą z nich można dostosować do indywidualnych potrzeb - zmienić kolor fotografii (na sepię lub czarno-białe), zmodyfikować położenie głównego motywu czy jego kierunek (przez zastosowanie odbicia lustrzanego w poziomie i pionie).

Jeżeli chcesz, możesz także użyć własnego zdjęcia. Wystarczy w górnym menu kliknąć klawisz "własne zdjęcie" i wgrać je do naszego serwisu. Zdjęcie zostanie trwale usunięte zaraz po zakończeniu produkcji i nikt nigdy nie użyje go do innych celów.

Pomiar możesz zrobić samodzielnie, a przy skomplikowanych ścianach albo dużych komercyjnych zleceniach - zamówić usługę pomiaru. Fototapety drukowane są w pasach na styk, bez marginesów i z zapasem do odcięcia po montażu. Na pewno poradzisz sobie z ich naklejeniem, ale jeśli potrzebujesz pomocy, pozostajemy do dyspozycji.