Themes

Informacja

Fototapety Brick

Fototapety z cegłami to bardzo częsty wybór naszych klientów. To bardzo ciekawy i prosty sposób na zmianę wizerunku każdego pomieszczenia. Nadanie mu nieco bardziej surowego, ale i eleganckiego wyglądu.

Fototapety prezentujące cegły to przede wszystkim obrazy całych ścian ułożonych właśnie z tego materiału. Mogą być to jednolite ściany w typowym czerwonym kolorze lub bielone, korespondujące najbardziej ze stylem prowansalskim. Ciekawym przykładem fototapet z cegłą są te prezentujące kawałki murów i mury uszkodzone. W odpowiedniej aranżacji z pewnością będą intrygująco wyglądały na każdej ścianie. Wśród fototapet z cegłą znajdziemy także propozycje przedstawiające moment układania cegieł lub pojedyncze cegły. Ten rodzaj fototapet będzie ciekawym urozmaiceniem dekoracji sklepów i składów budowlanych.

W naszym sklepie oferujemy również fototapety z innymi deseniami. Znajdą tu Państwo fototapety z owocami, drewnem, kamieniami, bambusem czy kawą. Wysoka jakość wykonania z pewnością spełni Państwa oczekiwania.