Fototapety Beton

Fototapety beton prezentowane w tej kategorii to doskonały wybór dla miłośników minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji. Znakomicie imitują strukturę naturalnego betonu. Wybrany motyw może stać się neutralnym tłem w danym wnętrzu lub też przyciągającą wzrok dekoracją ścienną, niczym prawdziwe dzieło sztuki. Jednolity wzór, podzielony na fragmenty w formie drobnych cegiełek lub też imitujący pęknięcia tynku to tylko kilka z wielu propozycji.

Fototapety beton – co warto o nich wiedzieć?

Oferowane fototapety beton to nowoczesna forma dekoracji ściennej wykonanej z dbałością o najdrobniejsze detale. Do druku wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania, w tym między innymi technologia UV oraz proces laminowania, który chroni powierzchnię przed jej uszkodzeniem, a także dobrze zabezpieczona grafikę przed utratą kolorów. Jakość HD spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, dla których liczy się najmniejszy szczegół.

Fototapety na wymiar – beton jako motyw przewodni

W kategorii znajduje się duża baza zdjęć do dowolnego wykorzystania, które można dodatkowo spersonalizować. W tym celu wystarczy dodać wybrany produkt do wirtualnego koszyka, a następnie zmienić jego kolor (na sepię lub wersję czarno-białą), jak i również dostosować rozmiar fototapety. Można zdecydować o położeniu głównego motywu, wykorzystując w tym celu kadrowanie bądź odbicie lustrzane w poziomie i pionie.

Fototapeta – zadbaj o właściwe dopasowanie do dostępnej przestrzeni

Ogromną zaletą naszej oferty jest możliwość dokładnego dopasowania fototapety pod względem wymiarów do dostępnej przestrzeni. Dzięki temu dekoracja będzie perfekcyjnie pasować do ściany. W tym celu można dokonać samodzielnego pomiaru bądź też skorzystać z pomocy specjalisty, gdy pojawiają się niestandardowe rozwiązania w danym wnętrzu lub zachodzi potrzeba pokrycia dużych powierzchni przeznaczonych do użytku komercyjnego. Oferujemy taką usługę, a proponowane fototapety drukowane są w pasach na styk, bez marginesów, w przypadku których nakłada się je jeden na drugi lub dokładnie obok siebie bądź z zapasem do odcięcia po montażu.