Fototapety Amsterdam

Pierwsze skojarzenia z Amsterdamem? Miasto mostów (jest tu aż 1281), rowerów (liczba mieszkańców Amsterdamu to ok. 825 tysięcy, a szacunkowa liczba rowerów - 881 tysięcy) i niekończących się imprez (jest tu blisko 200 Coffe Shopów, licencjonowane kawiarnie mogą sprzedawać miękkie narkotyki, a ludzie mogą uprawiać konopie w domu na własny użytek). W XIII wieku Amsterdam był maleńką wioską rybacką, dziś jest jednym z najbardziej przyjaznych dla rowerzystów dużych miast na świecie oraz ikonicznym miejscem dla fotografów - amatorów i zawodowców. Upodobali sobie oni kanały (miasto ma ich o 15 więcej, niż Wenecja) i mosty oraz cumujące na nich barki i łodzie, malownicze kamieniczki z kolorowymi elewacjami oraz wszechobecne rowery.

Niezwykły urok miasta i jego niebywała fotogeniczność 

Decydując się na zakup fototapety z Amsterdamem ozdabiasz swoją ścianę widokiem jednego z najbezpieczniejszych i najatrakcyjniejszych wizualnie miast na świecie, które usytuowane jest na 90 małych wyspach. Niezwykły urok miasta i jego niebywała fotogeniczność sprawiają, że wielkoformatowe fototapety z jego widokami stanowią stylową ozdobę zarówno w mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Nowoczesne fototapety są zabezpieczone laminatem, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - można je stosować także w wymagających miejscach: w kuchni, łazience, restauracji, czy warsztacie.

Fototapety z widokami Amsterdamu - poczuj się tak, jakbyś naprawdę był w tym wyjątkowym mieście

Specyficzna zabudowa Amsterdamu sprawia, że na fotografiach uzyskać można głęboką perspektywę. Fototapety Amsterdamu wyprodukowane z takich zdjęć doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach, korytarzach i przedpokojach gwarantując ich optyczne powiększenie. Intensywne barwy, uzyskane na tapecie dzięki dużej rozdzielczości druku oraz atramentom idealnie odwzorowującym kolory i wyjątkowo odpornym na działanie promieni UV, sprawiają, że fototapeta z widokiem Amsterdamu pozwoli ci poczuć się tak, jakbyś był w tym wyjątkowym mieście.