Themes

Informacja

Fototapety Stadiums

Niemal każdy wielbiciel piłki nożnej chciałby mieć na co dzień stałą łączność z miejscem, które dostarcza mu tak wiele sportowych emocji. Piłka nożna to najpopularniejszy sport na Świecie, którego sława cały czas się rozprzestrzenia. Niejeden chłopiec w przyszłości chciałby być tak dobrym piłkarzem, jak jego idole z okładek gazet o sporcie czy portali internetowych. Fototapety ze zdjęciem stadionu to marzenie każdego sympatyka tej dyscypliny, które możemy spełnić.

Umieszczenie fototapety ze stadionem zarówno w pokoju małego miłośnika, który w przyszłości chciałby osiągnąć sukces, jak i w salonie dorosłego pasjonata piłki nożnej, będzie odpowiednie. Nasza oferta zawiera fototapety ze stadionem oraz piłkarzami światowej sławy. Dekoracja ta doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu. Przewaga ciepłych kolorów, które znajdują się na grafikach wprowadzi przytulną atmosferę do każdego mieszkania. To również idealny pomysł na prezent urodzinowy dla Twojego dziecka!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next

Fototapety stadiony na ścianie? Rarytas wśród fototapet!

Jak sprawić, aby salon stał się areną zmagań najlepszych sportowców na świecie? Czy z dziecięcego pokoju da się zrobić miejsce rozgrywania spotkań jego idoli? Wszystko jest możliwe z fototapetami, które imitują prawdziwe stadiony!

Jak przenieść do pokoju Santiago Bernabeu lub Maracanę? Okazuje się, że niedzielny obiad smakuje świetnie w towarzystwie największych obiektów sportowych świata. Fototapety stadiony to kapitalne uatrakcyjnienie wyglądu pomieszczenia. Ich struktura pozwala na optyczne powiększenie wnętrza i zapewnienie niewyobrażalnej jakości wykończenia.

Gdzie zastosować fototapety stadiony?
Naturalną lokalizacją stadionu w domu lub mieszkaniu jest pokój małego fana sportu. Dzieci uwielbiają szczególnie piłkę nożną i Old Trafford lub Camp Nou będą niebywałą atrakcją dla nich i licznych kolegów, którzy chętnie przyjdą pobawić się w tak niezwykłym pomieszczeniu. Fototapety są bardzo bezpieczne dla dzieci i odporne na brud i zniszczenia. To ogromna zaleta w zastosowaniu ich w pokoju najmłodszych mieszkańców. Ich wykorzystanie nie jest też w żadnym stopniu szkodliwe dla zdrowia – fototapety ze stadionami są wykonane z materiałów, które przepuszczają powietrze i działają „oddychająco”. Daje to gwarancję, że ściana dalej będzie w bardzo dobrym stanie i nie wda się w nią np. grzyb.

Nie jest też problemem wielkość pokoju – fototapeta świetnie wpasuje się w sporej wielkości pokój jak i mały pokoik dla szkraba.

Dynamika i gwarancja jakości
Fototapety stadiony są bardzo trwałym sposobem ozdabiania ścian. Jeden położony wzór może bez żadnej utraty walorów wisieć na niej kilka lat. Łatwe jest też położenie fototapety, a dzięki temu bez problemu zaoszczędzi się na specjalistach – można ją położyć samemu, w zaciszu domowego ogniska. Ceny fototapet, które ukazują najpiękniejsze stadiony nie są wygórowane, a radość z oglądania tak imponujących budowli jest niezastąpiona.