Themes

Informacja

Fototapety Stone

Kamień od wieków stanowił materiał budulcowy naszych domów. Z czasem doceniliśmy także jego właściwości dekoracyjne. Dzisiaj coraz częściej pojawia się właśnie w tej funkcji.

Fototapet z kamieniami nie mogło zabraknąć także u nas. Zaletą tego rodzaju dekoracji jest fakt, że występuje w naprawdę bogatej kolorystyce. Przez to swobodnie można ją dostosować do swoich potrzeb i planów dekoratorskich. Wśród fototapet związanych kamieniem znajdą Państwo kolorowe agaty, malachity, ametysty czy różne rodzaje marmuru. Równie ciekawym wyborem okazać się mogą zwykłe otoczaki w otoczeniu wody lub kamienie zen ułożone w charakterystyczne stosiki. Fototapety z kamieniami będą idealnym dopełnieniem aranżacji łazienkowych, ale z powodzeniem można je zastosować również w pozostałych pomieszczeniach domu. Ten rodzaj dekoracji wybierają również osoby prowadzące gabinety odnowy biologicznej, ponieważ wiele osób uważa, że kamienie mają leczniczy wpływ na ciało człowieka.

W naszej ofercie poza fototapetami z kamieniem znajdują się także ciekawe propozycje dekoracji przedstawiających owoce, cegły, drewno czy chociażby kawę.