Themes

Informacja

Fototapety Wood

Urok drewnianych wykończeń doceniany jest od dawna. Materiał ten uważano kiedyś za mało szlachetny, gdyż dostępny był dla ogółu, także tych najbiedniejszych. Ostatnie lata pokazują jednak, ze coraz chętniej wracamy do korzeni i to co było kiedyś pospolite, teraz jest łącznikiem z nasza przeszłością.

Fototapety imitujące drewno stanowić będą szlachetne uzupełnienie naszych domowych aranżacji. W tej kategorii znajdziemy wiele różnych rodzajów drewna – sosnowe, dębowe, a także drewno egzotyczne. Prezentowane w naszym sklepie fototapety z drewnem przedstawiają zarówno ścięte plastry drewna z widocznymi słojami, ułożone fragmenty podłogi, jak i wnętrza pomieszczeń, w których dominuje drewno. Poza bogactwem wzorów, fototapety ukazujące drewno to ciekawa kolorystyka – drewna naturalnego, bielonego czy na przykład kolorowo pomalowanych desek.

Dzięki tak bogate ofercie fototapety z drewnem będą stanowiły ciekawą dekorację wielu pomieszczeń. Sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i w sklepach i salonach budowlanych.