Obrazy Kwiaty

Nic tak nie ożywia przestrzeni i wpływa na jej przytulny charakter jak roślinność, zarówno ta żywa jak i w formie dekoracji ściennej. W związku z tym w naszym sklepie przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę obrazów z kwiatami.

Obrazy z kwiatami są uniwersalną dekoracją przeznaczoną do każdego pomieszczenia w naszych domach czy biurach. Wszędzie będą wyglądały efektownie, jeśli kolorystyka i tematyka obrazów z kwiatami zostanie odpowiednio dostosowana do reszty aranżacji. Niewątpliwą zaletą obrazów przedstawiających kwiaty jest właściwie brak ograniczeń kolorystycznych. Pamiętać jedynie należy, że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Dlatego jeśli nasz dom przepełniony jest barwami, zadbajmy o to, by dekoracje ścienne były stonowane w swej kolorystyce i stanowiły punkt harmonizujący. Natomiast jeśli wybraliśmy styl minimalistyczny, pozbawiony zbędnych elementów dekoracyjnych, odpowiednio dobrany obraz z kwiatami będzie stanowił zaskakujący punkt kontrastujący z otoczeniem.

Obrazy z kwiatami zostały podzielone na podkategorie: lawenda, maki, róże, tulipany i storczyki/orchidee. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.