Themes

Informacja

Fototapety Brooklyn Bridge

Most Brookliński to jeden z najstarszych mostów wiszących na świecie, nic dziwnego zatem, ze należy od najsłynniejszych atrakcji w Nowym Jorku. Jeżeli zawsze marzył Ci się spacer po słynnej nowojorskiej konstrukcji łączącej dzielnicę Brooklyn z Manhattanem, to z pewnością zainteresują Cię fototapety przedstawiające Most Brookliński!

Fototapety z Mostem Brooklińskim to doskonały sposób na szybką metamorfozę nudnego wnętrza. Ten oryginalny akcent sprawdzi się zarówno w mieszkaniach utrzymanych w stylu nowoczesnym, jak i tych bardziej tradycyjnych. Co więcej, dzięki perspektywie uchwyconej na zdjęciu ten element wystroju stworzy iluzję dodatkowych metrów kwadratowych i sprawi, że nawet najmniejsze pomieszczenie wyda się o wiele bardziej przestronne.

W naszej ofercie, oprócz fototapety z Mostem Brooklińskim, znajdziesz również produkty ukazujące inne motywy, które odmienią Twoje mieszkanie: kosmos, abstrakcja, mosty linowe, zwierzęta i wiele więcej.

Jeśli masz romantyczną duszę i chcesz się poczuć, jak jeden z wielu bohaterów filmowych wyznających swą miłość w niecodziennym miejscu, to fototapety z Mostem Brooklińskim z pewnością Cię zainteresują. Jedna z najpopularniejszych budowli tego typu pojawiająca się często w filmach i serialach, stała się również motywem malarstwa i muzyki. Co jest takiego niezwykłego w tym moście? Przede wszystkim zachwyca on swoją wielkością oraz charakterystycznymi neogotyckimi łukami. Równie zachwycające muszą więc być fototapety przedstawiające Most Brookliński. Z jednej strony ponadczasowy już obraz sprawia, że mogą być one wykorzystywane jako dekoracje w tradycyjnych wnętrzach. Z drugiej zaś, surowość metalowej konstrukcji to idealna propozycja do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Jednym słowem fototapety z Mostem Brooklińskim są uniwersalne, zarówno jeśli chodzi o styl, jak i przeznaczenie. Wśród wielu ujęć prezentowanych na naszych fototapetach znajdują się propozycje wręcz stworzone do salonów, ale nie brakuje tu bardziej subtelnych ujęć, które sprawdzą się na przykład w sypialniach. Bardzo często ten motyw wykorzystywany jest także w korytarzach.

Solidne jak sam most

Niewiele jest dekoracji tak trwałych i efektownych jak właśnie fototapety. Efekt ten uzyskujemy między innymi dzięki zastosowaniu przy ich produkcji nowoczesnych technologii oraz materiałów najwyższej jakości. Nasi klienci podkreślają fakt, że laminowane fototapety zachowują swoją świeżość i wyrazistość kolorów przez długie lata. Duża liczba różnych ujęć tego samego tematu sprawia, że łatwo dobrać dekorację idealnie komponującą się z resztą otoczenia. Nie ma też żadnych problemów z dostosowaniem wielkości tapety do danej powierzchni. Można powiedzieć, że fototapety z Mostem Brooklińskim to ozdoby szyte na miarę.

Szybko i sprawnie

Budowa Mostu Broooklińskiego trwała aż 13 lat. Zapewniamy, że by zdobyć fototapetę z jego wizerunkiem, nie potrzeba aż tyle czasu. Przy tak dużej liczbie propozycji najtrudniejszy może okazać się wybór odpowiedniego wzoru. W pozostałych decyzjach swoją fachową wiedzą służą nasi pracownicy. Do każdego projektu podchodzą w sposób indywidualny i dbają, by spełniał on wszystkie oczekiwania klienta.