Obrazy Uliczki

Kiedy poszukujemy odpowiednich dekoracji do naszego wymarzonego domu, bardzo często zapominały o niezwykle ważnym pomieszczeniu – o korytarzu. Traktujemy go jako coś przechodniego i nie zwracającego uwagi. A to właśnie tu zaczyna się nasza przestrzeń osobista, a odpowiednio zaaranżowany korytarz powinien być jej zapowiedzią.

Ciekawą propozycją dekoratorską holu mogą być obrazy przedstawiające uliczki. Swoim wyglądem nawiązujące właśnie do wąskiego, długiego pomieszczenia, będą stanowiły trafne nawiązanie. Obrazy z uliczkami najczęściej ukazują kamienne wąski zaułki, udekorowane bujną zielenią winorośli lub barwnymi kwiatami. Dzięki temu zyskamy doskonałe ożywienie i rozjaśnienie tej dość ograniczonej przestrzeni. Proponowane przez nas obrazy z uliczkami to najczęściej widoki spotykane w Toskanii czy innych włoskich regionów, które wprowadzą do naszego domu charakterystyczny śródziemnomorski klimat.

Wśród wielu innych kategorii obrazów znajdują się również przepiękne grafiki z mostami, stadionami czy miastami. Warto zapoznać się z pozostałą ofertą i wybrać obraz idealnie pasujący do naszego domu.