Obrazy Street art

Sztuka ulicy powstała dzięki nieodpartej potrzebie człowieka, by otaczać się pięknem, a jednocześnie mówić innym o swoich emocjach i poglądach. Początkowo traktowana jako przejaw wandalizmu, szybko stała się atutem wielu miast.

Również w naszym sklepie doceniliśmy ten rodzaj artystycznego wyrazu, dlatego stworzyliśmy kategorię obrazów street-art. Decydując się na obrazy street-art zyskamy niepowtarzalną i bardzo wyrazistą dekorację w swoim domu. Obrazy te charakteryzują się bogatą paletą barw, najczęściej bardzo nasyconych. Ich tematyka jest bardzo szeroka, przez co łatwo dostosować je do ogólnego stylu dekoratorskiego panującego w domu. Obrazy street-art przedstawiają bardzo często postaci ludzkie, ale równie popularne są motywy roślinne.

Obrazy street-art pokazują wszystko, co w mieście piękne i niepowtarzalne. Najlepiej będę się prezentować w nowoczesnych loftach urządzonych w stylu minimalistycznym, gdzie ograniczona ilość ozdób pozwoli na podkreślenie piękna tego rodzaju dekoracji ściennej.

Wybierz podkategorię