Obrazy Cegła

Wśród wielu uniwersalnych materiałów wykorzystywanych do dekoracji wnętrz, jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach jest cegła. Na rynku dekoratorskim pojawiło się wiele możliwości wkomponowania jej w przestrzeń domową.

Według nas, bardzo ciekawym i inspirującym pomysłem może być zakup obrazu przedstawiającego cegły. Wbrew pozorom występują one w bogatej kolorystyce – od tradycyjnej czerwieni, poprze biel, czerń, po tęczowe zestawienia. Obrazy z cegłami najczęściej umieszczane są w kuchniach i salonach urządzonych w stylu prowansalskim lub minimalistycznym. W tym pierwszym przypadku obrazy ukazujące cegły łączą w sobie biel ściany z bogatą zielenią kojarzoną z tym stylem. Ten rodzaj dekoracji daje też duże możliwości aranżacyjne. Prostota obrazów z cegłami pozwala na skomponowanie ich z różnorodnymi dodatkami i kolejnymi ozdobami. Należy jednak pamiętać, by jak we wszystkim, również tu zachować zdrowy umiar.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych obrazów z deseniami: drewnem, kamieniem, bambusem, owocami czy kawą.