Atesty

GREENGUARD GOLD  - atestacja atramentów

GREENGUARD Gold Certification label

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem przez konsumentów na produkty przyjazne dla środowiska wzrasta zainteresowanie "wartością środowiska". GREENGUARD to program certyfikacji środowiskowej w zakresie emisji substancji chemicznych w pomieszczeniach zamkniętych przez UL LLC (trzecia instytucja badawcza zajmującej się bezpieczeństwem w Stanach Zjednoczonych). Na podstawie informacji uzyskanych dzięki bezstronnym danym z badań empirycznych, produkty z mniejszą emisją substancji chemicznych do pomieszczeń i bardziej przyjazne dla środowiska mogą być zatwierdzone do tego certyfikatu. Certyfikacja ma dwa rodzaje, takie jak Standard i Złoto. Złoto oferuje bardziej rygorystyczne kryteria certyfikacji niż Standard.
Greenguard to atest tylko dla atramentu (który w naszym fototapetach i tak jest dodatkowo laminowany, więc nie masz z nim bezpośredniego kontaktu).ATEST  HIGIENICZNY

Atest higieniczny
wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.
Stwierdziliśmy, że pójdziemy dalej, że chcemy być jeszcze bardziej pewni naszych produktów, które przecież proponujemy Wam do miejsc, gdzie spędzacie dużo czasu, także z najbliższymi.
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, po zapoznaniu się z dokumentacją i po przeprowadzeniu własnych testów potwierdził, że nasze fototapety można bezpiecznie stosować w pomieszczeniach, gdzie pracujemy, mieszkamy, odpoczywamy. Przesyłamy specjalne pozdrowienia dla rodziców, którzy myślą o zastosowaniu fototapety w pokoju swoich pociech, ale mają wątpliwości, czy to nie odbije się na ich zdrowiu ;)

.

.

.

ATEST  TRUDNOPALNOŚCI

ITB

wydany przez Instytut Techniki Budowlanej - Zakład Badań Ogniowych.
Nasze fototapety uzyskały atest trudnopalności, co oznacza, że spełniają wyśrubowane normy budowlane dotyczące dymienia i niekapania. Przy użytkowaniu prywatnym nie jest to może najważniejszy dokument, ale każdy, kto przechodził kiedyś procedurę odbioru budynków użyteczności publicznej wie, że ten dokument ma kluczowe znaczenie.