Fototapety

Podłoże

jako podłoże stosowany jest dedykowany, syntetyczny papier do fototapet o gramaturze 212g, wydruki na nim charakteryzują się wysoka jakością, ale przede wszystkim papier ten daje możliwość poprawnego i trwałego zamontowania na ścianie. Ważne jest także to, że oddajemy do Twojej dyspozycji atestowany produkt

Druk
Używamy japońskich urządzeń MIMAKI - rozdzielczość do 1440 dpi i oryginalnych, atramentów idealnie odwzorowujących kolory i wyjątkowo odpornych na działanie promieni UV. 

Zabezpieczenie
czyli obowiązkowa laminacja. Każda fototapeta jest zabezpieczona laminatem, który ochroni kolory przed blaknięciem oraz ułatwia utrzymanie czystości - nasze fototapety można swobodnie myć, z powodzeniem możesz stosować je w wymagających miejscach czyli do salonu, do kuchni, łazienki, przedpokoju, do restauracji, baru czy warsztatu. Nasze fototapety zabezpieczone są bardzo odpornym na wilgoć, ścieranie, zarysowanie i inne uszkodzenia mechaniczne stałym laminatem PCV. Nie musisz dopłacać za najwyższą jakość - dla nas to standard.

Precyzyjne pocięcie
Każda fototapeta jest starannie docięta do wymiaru i pocięta na bryty, co umożliwia precyzyjne spasowanie brytów przy klejeniu „na styk” - nie stosujemy uciążliwych „marginesów transportowych” ani klejenia „na zakładkę”

Przygotowanie ściany
czyli gruntowanie ścian. Naszym zdaniem podstawowym warunkiem trwałego zamontowania każdej tapety jest wcześniejsze zagruntowani ścian. Po wielu testach wybraliśmy uni
grunt firmy Atlas. Malujemy ścianę minimum dobę przed montażem. Proszę pamiętać, że tapeta odwzoruje każdą niedoskonałość ściany, więc ściana powinna być możliwie gładka i równa.