Fotocity.pl

Radość

tworzenia

O nas

W   FOTOCITY.PL   WIERZYMY, ŻE PRACA ZESPOŁOWA TO KLUCZ DO SUKCESU.

KIM JESTEŚMY?

KIM JESTEŚMY? - pattern
KIM JESTEŚMY?
KIM JESTEŚMY?

Od 2008 r. zajmujemy się produkowaniem fototapet, paneli szklanych, obrazów i naklejek według indywidualnych zamówień.

W 2019 r. postanowiliśmy połączyć ofertę stron produkcjafototapet.pl oraz druknaszkle.pl pod jedną wspólną marką i tak powstało FOTOCITY.pl.

Teraz w jednym miejscu możesz znaleźć szeroką gamę elementów dekoracji wnętrz zarówno dla prywatnych mieszkań jak i biur czy placówek publicznych. Zapewniamy także montaż.

Nowością w naszej ofercie jest sklep internetowy, gdzie możesz samodzielnie zakupić np. fototapetę i następnie samodzielnie ją zamontować (według wskazówek zawartych w instrukcji).

Nasze fototapety objęte są atestami Państwowego Zakładu Higieny oraz Instytutu Techniki Budowlanej.

JAK DZIAŁAMY?

Wychodzimy z założenia, że tacy sami ludzie zamawiają nasze produkty służbowo jak i indywidualnie. Jednym razem do biura, na wystawę a innym razem prywatnie, do domu. Dlatego dokładnie tej samej, najwyższej jakości produkty, jakie stosujemy w realizacjach komercyjnych przygotowujemy dla Klientów indywidualnych. Takie same produkty Klienci montują samodzielnie, zakupując je w sklepie internetowym i takie same produkty montują nasi montażyści, jeśli życzysz sobie kompleksową usługę.

Uważamy, że zasługujesz na najwyższą jakość, dlatego nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że fototapeta nie musi być zalaminowana a zadrukowany panel szklany np. do łazienki nie musi być wykonany ze szkła hartowanego. Otóż tak właśnie powinno być i tak właśnie robimy - zawsze laminujemy i zawsze hartujemy. Oferujemy produkty z linii premium.

A jeśli korzystasz ze sklepu internetowego nie musisz dopłacać za klej - zawsze otrzymasz go w komplecie z fototapetą. Taki sam klej, jakiego używają nasi montażyści do najbardziej skomplikowanych realizacji.
Pracujemy nad tym, aby nasza oferta była dla Ciebie komfortowa, dlatego ciągle uzupełniamy zasób grafik oraz doskonalimy technologię, redukujemy ilość odpadów, staramy się skracać czas realizacji.
Praca zespołowa zawsze daje najlepsze efekty, dlatego jeśli jest coś, co Twoim zdaniem możemy lub powinniśmy ulepszyć - powiedz nam o tym.