Fotocity.pl

Jak zamawiać

Harmonogram prac

1. Wycena
2. Pomiar
3. Oferta
4. Zgoda
5. Projekt
6. Próba
7. Montaż
8. Faktura
1
Wycena
2
Pomiar
3
Oferta
4
Zgoda
5
Projekt
6
Próba
7
Montaż
8
Faktura
Pattern
Wycena
Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.
Pomiar
Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu i szafek.

Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury/terakoty/wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.
Oferta
Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).
Zgoda
Zlecenie/zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.
Projekt
Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.
Próba
Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.
Montaż
Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu
Faktura
Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.
Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.
Gwarancja

PAMIĘTAJ!

PAMIĘTAJ! - pattern
PAMIĘTAJ!
PAMIĘTAJ!

NIEREGULARNY KSZTAŁT PANELU SZKLANEGO NIE JEST DLA NAS PROBLEMEM!

 

Podwyzszenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

co obejmuje nasza oferta?

co obejmuje nasza oferta? - pattern
co obejmuje nasza oferta?
co obejmuje nasza oferta?
pomiar
szkło Szkło#6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa optiwhite (szkło bez  tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej, zielonkawej poświaty
zakup zdjęcia Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 30 mln zdjęć, ilustracji, fotografii
PRZYGOTOW ANIE PROJEKTU Przygotowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
WYDRUK  Wydruk bezpośredni UV na szkle – najnowsza dostępna technologia
TRANSPORT I MONTAŻ Transport, montaż, silikonowanie krawędzi szkła po montażu