Fotocity.pl

Szklana

perfekcja

Nasze realizacje

Druk na szkle

Możemy zapewnić
Pomiar
Pomiar
Nasz szklarz przyjeżdża na pomiary pod wskazany adres.
Szkło
Szkło
Docięte na wymiar, dopasowane pod gniazdka lub armaturę
Terminy
Terminy
Montaż nastepuje po 3-4 tygodniach od momentu akceptacji oferty 
Druk
Druk
Bezpośrednio na szkle, idealnie odwzorowane kolory, głębia i ostrość
Montaż
Montaż
Przywozimy i montujemy szkło z gotowym nadrukiem we wskazane miejsce
Jak zamawiać?
Zapoznaj się ze szczegółowym  opisem realizacji Twojego zamówienia.
Sprawdź
Jak drukujemy?
Dowiedz się  jakiej technologii używamy, aby zapewnić najwyższej jakości produkty.
Sprawdź
DLACZEGO SZKŁO?
SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKŁO, GDZIE JE STOSOWAĆ I JAK PRZEBIEGA PROCES DRUKOWANIA.

FOTOGRAFICZNA JAKOŚĆ, ŁATWOŚĆ MONTAŻU

FOTOGRAFICZNA JAKOŚĆ, ŁATWOŚĆ MONTAŻU - pattern
FOTOGRAFICZNA JAKOŚĆ, ŁATWOŚĆ MONTAŻU
FOTOGRAFICZNA JAKOŚĆ, ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Piękne, szlifowane i hartowane szkło, fotograficzna jakość druku, łatwość montażu - to atuty bezpośredniego druku.

Nadruk na szkle - grafikę lub zdjęcie - nanosimy na tylnej stronie tafli szkła, zagruntowanej wcześniej specjalnym podkładem. Gwarantuje to wizualną głębię i ostrość wydruku, a od strony praktycznej jego trwałość - szkło z grafiką nie rysuje się i nie matowi przy czyszczeniu. Drukujemy od krawędzi do krawędzi, bez marginesów. Maksymalny format druku kolorowego jak i czarno-białego (odcienie szarości) 2,09m x 3,09m to w zasadzie koniec technicznych ograniczeń. Montaż jest bardzo prosty. Należy nałożyć klej do luster (tak, tak, bezpośrednio na farbę...) i po prostu przyłożyć do ściany lub użyć ozdobnych śrub dystansowych wykorzystując wcześniej wykonane otwory w szkle. Zapewniamy kompleksową usługę - wykonanie pomiarów, docięcie i obróbkę szkła, zakup zdjęcia z bazy danych na naszej stronie, przygotowanie projektu, druk, transport i montaż. Zapraszamy do naszego biura - tu można zobaczyć z bliska niesamowity efekt estetyczny, jaki daje druk na szkle oraz sposoby jego montażu do ściany.

OGROMNE MOŻLIWOŚCI

OGROMNE MOŻLIWOŚCI - pattern
OGROMNE MOŻLIWOŚCI
OGROMNE MOŻLIWOŚCI

Idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie. Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.

W łazience umieszczenie tafli szkła na ścianie czy przy wannie nada pomieszczeniu nowoczesny i niepowtarzalny charakter. Grafiki na szkle w kabinie prysznicowej to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Oczywiście obraz na szkle będzie dopasowany do istniejących ścian i będzie posiadał otwory pod armaturę.
W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami lub pomiędzy płytą grzewczą a okapem. Wykonanie otworów pod gniazda elektryczne nie stanowi żadnego problemu. W biurze, kawiarni, w klubie czy barze grafika na szkle może być niepowtarzalnym elementem wystroju czy wyposażenia wnętrza. Masz inny pomysł? Opowiedz nam – zrealizujemy go.

Dziś, w XXI wieku, nowoczesny dom to podstawa dla każdego pełnego oryginalnych i ponadczasowych pomysłów człowieka.
Pracownicy naszej firmy, dojeżdżają do klienta na pomiary i robią wszystko, by druk na szkle, został wykonany w przeciągu trzech tygodni, począwszy od pomiaru, docięcia, druku bezpośredniego, po transport i sam montaż.
Najlepsza grafika na szkle, miliony różnorodnych obrazków, a w tym najlepsza z możliwości, stworzenia domu nowoczesnego, oryginalnego i przede wszystkim ponadczasowego.
Szkło z grafiką, cieszy się ogromną popularnością i dlatego też, staramy się dokładać wszelkich starań, by to, co dzięki nam się tworzy, mogło spełniać wszelkie wymagania i oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Różnego rodzaju nadruki na szkle, obrazy na szkle, czy też panel szklany na ścianę, to marzenie nie jednego właściciela domu.
Mając wizję, pomysły i chęć stworzenia swojego miejsca w sposób oryginalny, niekonwencjonalny i ponadczasowy, z całą pewnością, fototapeta na szkle, będzie idealnym rozwiązaniem. Perfekcja i profesjonalizm, to wyznacznik tego, jak mogą wyglądać ściany Twojego mieszkania! ZS naszej strony, gwarantujemy bezpośredni druk na szkle, który jest naszą specjalnością, domeną i podstawą. Nie posługujemy się naklejkami, czy wkładaniem grafiki między tafle szkła.
Jako firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, z ogromnym doświadczeniem, wiedzą, sprzętem i możliwościami, jesteśmy w stanie wykonać prawie każde zlecenie, jakie tylko będzie nam dane. Panel szklany na ścianę, na sufity, czy drzwi, to żaden problem. Wykonujemy usługę w sposób kompletny, począwszy od wyboru zdjęcia, poprzez docięcie szkła, jego druk, skończywszy na profesjonalnym montażu. Wyjątkowa grafika na szkle to najlepszy z możliwych pomysłów, który może znaleźć się na ścianach Twojego domu.
Na życzenie klienta, wszelkie szkła, zarówno do kuchni, jak i do łazienki, wycinane są na wymiar i mogą też posiadać indywidualne otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę łazienkową. Nasze panele ścienne na ścianę z grafiką wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szkło jest odpowiednio hartowane i do tego ma również szlifowane krawędzie.
Piękne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym rozwiązaniem, dla każdego nowoczesnego mieszkania. Łatwość w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto na nie postawić i na takie przedsięwzięcie się zdecydować.